Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy el fog hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy el fog hagyni a feleségem mit tehetnék, hogy megtartsam?

Figyelt kérdés
a feleségem nagyon kövér volt, lefogyott 40 kilót, bomba nő lett. ezáltal teljesen új személyisége is lett. azelőtt otthon ült, még a boltba sem ment el, most állandóan társaságba jár. itthon sertepeltélt a konyhában, házimunka, most ehelyett a barátok, a bulik. de ha el is megyünk bulizni akkor flörtölget, úgy hogy ott vagyok, akkor mit csinálhat ha nem vagyok ott. tényleg gyönyörű, az utcán mindenki utánafordul. de látom, hogy boldog, ragyog, csak valamiért engem kihagy ebből. szexéhes lett, amit még egyenlőre velem él ki, de félek, hogy el fog hagyni.
2014. jan. 2. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a feleséged?Dehát miért hagyna el?Most felszabadult lett egy kicst, hogy ledobta a kg.-kat.Nem viselkedtél te is igy régebben vele és most visszaadja neked?
2014. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
28 éves, hát elhanyagoltam, belátom, ezért lenne?
2014. jan. 2. 10:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz és észreveszi, akkor akaratlanul sugározod ezt. Így a szemében kisebb leszel és tényleg esélyes hogy dobbantani fog. A megoldás: változz te is, legyél "jobb pasi" mint amennyire ő most jó nő lett...ha érted mire gondolok. Lehet hogy most megnőttek az igényei, de akkor adj te is kicsit jobban magadra, meglátod nőni fog az önbizalmad és ha azok után is elhagy, akkor hadd menjen!
2014. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Anyukám barátnöje pontosan ilyen. Egy betegség után lefogyott jó pár kilót, azóta festi magát, magassarkú, mosolyog, még a szemüveget sem hordja. Koncertekre jár, baratnözik, bevásárolgat. A férjét lemondja mindenki elött, azt állitja, hogy jobbat érdemelne. Most legujabban a férjét beköltöztette a spajzba- ez nem vicc, azt mondta,hogy egy ágy meg a tv befér oda, az épp elég neki. Az én anyukám nem elég divatos neki, szóval már az új baratnökkel tölti az idöt. Szerintem elhagyni a férjét nem fogja, inkabb megnyomoritsa, remélem nálatok nem ez lesz a helyzet.
2014. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ha elhanyagoltad, akkor most azért viselkedik igy veled!
2014. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm csak 20 kilót fogyott, de mintha kicserélték volna :) és nem, nem hagyta el a macis pasiját, sőt!
2014. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha elhanyagoltad akkor meg is èrdemled hogy elhagyjon! A férjem szokta mondani hogy akkor szóljak neki ha 60 kilós leszek (soha nem voltam annyi, a verseny súlyom 70 kg), erre szoktam azt mondani hogy nem kell szólnom, majd más észre veszi! Hát te így jártál barátom...
2014. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát barátocskám, amíg padlón volt a feleséged, addig le se tojtad, most meg hogy összeszedte magát valószínű, a saját erejéből kéne...de gáz vagy. Úgyis meg fog csalni és meg fogod érdemelni.
2014. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem tudsz örülni a feleséged örömének? Lehet, nincs is semmi megcsalás a levegőben, csak egyszerűen ki akarod sajátítani és ferdítesz.
2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenek a férfiak(tisztelet a kivételnek), megis érdemlik, ha sarokba lesznek szoritva.

Az emberek szemében csinos vagyok és ezt a férjem is tudatja velem, viszont mit csinál,mindig nálam rondább nõkkel szórakozik.Remélem én is egyszer a sarkamra állok.Jól teszi a feleséged,ha megteheti,hogy flörtöl elõtted másokkal,biztosan te is azt csináltad vele.

2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!