Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem torodik magával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem torodik magával a feleségem? Gyerekunk még nincs, és csak 23 éves, miért hagyta ennyire el magát?

Figyelt kérdés
A feleségemet 15 éves korátol ismerem, gyonyoru lány volt doglottek utána a pasik, kiváltságnak éreztem hogy pont velem kezdett járni. Azota 8 éve vagyunk egyutt, egy fél éve házasodtunk, de elotte már egyutt éltunk. Egyszeruen nem értem miért nem torodik magával, van rajta vagy 20kg felesleg még ugyis hogy a husosabb lányok jonnek be, a foga sárga mint a kukorica, a lehelete kellemetlen, érzem hogy romlik a foga, már kedvem sincs megcsokolni. Hajat csak akkor mos, ha már csopog belole a zsír...és még sorolhatnám. Néhány honapja elkezdtem gyurni, gondoltam majd o is csatlakozik, osztonozni fogja, hogy tetszeni akarok neki, és jo kozos program is lehetett volna, de nem érdekli. En minden este gyurok biceszre, tricepszre, vallra és már komoly változásokat lehet észrevenni ezenkivul 10kg-t fogytam is. Nem tudom mit kezdjek vele, még hogyan oszonozzem? ezért váljak el?
2013. nov. 3. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

vagy csak mutasd meg neki ezt a kérdést...

Hát nem tudom, az igénytelenségre nem nagyon van mit mondani... Mert a hízás egy dolog, de az hogy nem mos foga? Nem jár fogorvoshoz???? NA jó, kész nem tudom. El sem tudom képzelni. Állítólag vannak olyan nők, akik a házasság után elhagyják magukat.


Mikor kezdődött az igénytelenedés? CSak mert ha az utóbbi fél év telt így az nagyon durva...

2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan szóltál már neki erről? Te hány éves vagy?
2013. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
A feleséged lehet, hogy boldogtalan, elképzelhetõ nem érdekli, hogy tetszedjen neked. Mégis szóvá tetted már neki?
2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Dolgozik a feleséged? Mert azt el tudom képzelni, hogy úgy érzi előtted mindegy, hogy hogy néz ki, mert már úgy is láttad a legromosabb állapotokban is, de ha naponta kell emberek közé menni, akkor muszáj lesz hajat mosni, felöltözni normálisan, stb.


a fogmosásra nem tudok mit mondani, azt még az is mos, aki otthon mereszti a valagát mackó nadrágban zsíros hajjal... gondolom...


a fogyásra meg ösztönözhetnéd mondjuk nem gyúrással, hanem felvethetnéd, hogy fussatok együtt, vagy bringázzatok, vagy valami közös sport.

2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
En 26 éves vagyok, persze szoltam már neki kedvesen, hogy ne bántsam meg, nem is arra hivatkozva hogy nekem nem tetszik ducibban vagy ilyesmi hanem az egészségugyi állapotára hivatkozva mondtam, hogy így például sokkal nagyobb az esélye szív és érrendszeri betegségeknek, fog fájni a lába, nem fog bírni hasonlokat, és hogy nekem o fontos ezért szeretném minél tovabb magam mellett tudni.
2013. nov. 3. 19:33
 6/20 anonim ***** válasza:

Hány kiló most?


Mivel foglalkozik?

2013. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszéld meg vele, hogy nem tetszik neked így és, hogy anno nem ilyen volt, te nem ilyen lóra tettél. Biztos vagyok benne, hogy meg fog sértődni, de ha látja, hogy te egyre jobban nézel ki, ő meg olyan amilyen, akkor talán csak elgondolkodik rajta, hogy így elveszíthet.
2013. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tanul még, jo azt elismerem iskolába ápoltan jár, amit írtam foleg hétvégere jellemzo vagy példul ilyen unnepkre mint most is, amikor tobb napot itthon vagyunk. Amugy 78kg
2013. nov. 3. 19:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza lehet. Sajnos a nők (egy része) hajlamos ellaposodni a házasság után, vagy egy hosszú kapcsolatban. Mi 4 hónapja vagyunk házasok, én 24/N, ő 27/F. Az előző párkapcsolatomban én is eligénytelenedtem-tudom, szégyellem is így utólag-, mert tudtam, hogy a srácot nem érdekli, hogy nézek. Szegény próbálta volna a tudomásomra hozni, hogy régen csinosabb voltam, többször öltöztem ki stb, de ezeket támadásnak vettem. Végül megcsalt... Ekkor döbbentem rá, hogy egyrészt jócskán az én hibám volt, másrészt, hogy ez a kapcsolat nem vezet sehová. Én nem akartam már neki tetszeni. A férjemmel viszont más a helyzet: Régóta együtt vagyunk, de minden nap csinosan öltözök, picit sminkelek, odafigyelek rá, hogy mindig büszke lehessen rám. Otthon persze én is megengedem magamnak, hogy pl. takarítás közben mackónacit húzzak. :) Javaslom, bánj óvatosan a témával a lánynál, nehogy támadásnak vegye! Vidd el pl. étterembe vacsizni, oda biztosan ki fog öltözni, majd meglátod! Kell egy kis változatosság egy ilyen hosszú kapcsolatban!
2013. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Na akkor adj hozzá még 20 kilót, egy gyereket, szakadt macifelsőt, hányásfoltokkal, és képzeld el a jövődet... Aztán állj elé, és mondd meg neki, hogy az igénytelenségre NINCS mentség. Változtasson mert konkrétan undorodsz tőle. Meg fog sértődni? Vérig. Változtatni fog? Nem biztos. De a célozgatás nem használ annak aki nem akarja meghallani.
2013. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!