Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy szólit benneteket anyósot...

Hogy szólit benneteket anyósotok neveteken vagy valami mást mond?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz leszek és pontozatok le ,de egyszerüen hiába mondom neki 4 éve ,hogy a kereszt nevemen hívjon :Bármilyen becézését elfogadom a kereszt nevemnek . Nem ő kis lányomnak ,és aranyomnak hív : Utálom érte .

1: nekem van anyám -apám

2 :felénk a cigányok szokták egymást aranyomzni.

A férjem azt mondja ,hogy azért mert kedves akar lenni és ő olyan tyúkanyó típus . Szerintem meg élvezi : Egybként elvagyunk egymás mellett : Közömbös vagyok neki mint a betonfal : 6 év alatt egyszer nem kérdezte meg ,hogy velem mi van !!!Így nem hiszem ,hogy tyúkanyó típus lenne..


2013. júl. 28. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Kérdést nem lehet lepontozni:) de a lefele fordított kézzel tudnám illusztrálni a véleményed. Nagyon gáz, ilyeneken fennakadni,olvasd már vissza min problémázol!?:)

Amúgy keresztnevem becézésén szólít,ahogy a többség is,meg néha "kislány"-nak,de ez utóbbit is imádom.:)

2013. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Engem a nevemen szólít és én is Őt. Külföldön élek, itt nem divat anyukának szólítani az anyóst.
2013. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként ha kislányom nyak, meg aranyomnak szólítana, megtiszteltetésnek érezném, és örülnék neki.

Második voltam.

2013. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

Na erről van szó,azt hittem már a Kérdezőt pártolod!:)

Első voltam,remélem sikerül kívülről ránézned a kérdésedre és rájössz 1 perc alatt,hogy min problémázol már 4 éve,illetve hogy ez egyáltalán nem probléma,sőt!:)

2013. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Engem általában mindenki Xen-nek hív, az anyósom és az apósom az egyetlen aki teljes néven Xéniának.
2013. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nevemen szólít, vagy a teljes keresztnevemen, vagy a becenevemen.
2013. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Többnyire kislányomnak, és örülök neki.Nekem is van anyukám, de a férjem után öt is mamámnak tartom.
2013. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nyugi, én megértelek. Anyós szerencsére engem a keresztneven szólít, de azon rugózik, h én miért nem szólítom anyukának. De mivel nem jön a számra, így ha hallani akarja a hangom, akkor kénytelen nélkülözni ezt a kedvességet tőlem :) Egyébként semmi gond vele, egyszerűen tőlem ez távol áll...
2013. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek !!

Minden válasznak örülök :

Ezek szerint velem van a baj : egybként én sem tudom anyunak szólítani ,és apunak őket : pörögnek is rajta . de nem megy : Pedig nem vagyok maradi :

Az aranyom és kislányom azért nem jön be nekem mert nem érzem ,hogy tisztelnének evvel : Biztos tényleg velem van a baj ,de ha én valakit tisztelek akkor nem ragadvány neveket adok neki hanem a keresztnevén hívom .

2013. júl. 28. 17:46
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látom, elég sok embernek nem tűnik fel, hogy ha valakit AKARATA ELLENÉRE más néven szólítanak, az agresszió. Anyóspajtás bizony agresszor és azzal, hogy nem hajlandó azt tenni, amkit KÉRNEK tőle, állandó uralmi játszmákat vív és ezzel akarja törni a Kérdező önbizalmát. Nem szabad hagyni!


Kérdező: ha neked nem tetszik az aranyom és a többi, akkor meg kell neki mondani, hogy van keresztneved és ezen tessék téged szólítani, különben te holnaptól nyanyának vagy banyának fogod őt szólítani, mert neked meg úgy tetszik.


A férjednek nincs igaza. Egy valóban kedves ember soha nem bántana meg mást azzal, hogy rátukmálja azt, ami SZERINTE (csak szerinte!) kedvesség, de a másiknak rosszul esik vagy fájdalmat okoz.


Anyósom már nem él. Én megkérdeztem, hogyan szólíthatom, és megmondtam, hogy ő engem hogyan szólíthat. Felnőtt emberek vagyunk, nemde? Nekem nem kell pitiznem senkinek. Egy darabig kislányomozott, amiért is minden egyes alkalommal szóltam, és elég hamar leszokott róla.

2013. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!