Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megbántottam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbántottam? Annyira kedves volt tőle.

Figyelt kérdés
A férjem tegnap (8.évforduló) megkért újra. Azt mondta, hogy szeretné, ha február elején újra megházasodnánk, ami nagyon jól esett, csak rajtam sajnos van még kb. 10 kg plusz a terhesség után, amit le szeretnék adni ezelőtt. Azt mondtam neki, hogy bármikor újra hozzámennék, csak toljuk ki kicsit az időpontot, mert fogyni akarok. Belement, de most olyan rideg velem. Szerintetek is bunkó voltam?
2014. jan. 5. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, megbántottad. Látszik, hogy szeret, megkér újra, erre te meg a kilóidat hozod elő. Ennyi erővel legközelebb egy temetésen pár viccet is elsüthetsz.
2014. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És szerinted hagynom kéne akkor a fogyást? Nem ez a legfontosabb az biztos, csak jól akartam kinézni az oldalán, Ha most mondom neki, hogy oké, tartsuk, amikor ő gondolta, akkor szerinted belemenne, vagy elvágtam magam?
2014. jan. 5. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Igen, megbántottad. Nyilván ő nem is látja ezt a fennmaradt pár kilót, valószínűleg eszébe nem jutott volna, hogy neked erről is a kilók jutnak eszedbe. Ez elég önző dolog. Annyi fajta ruha van, biztosan találnál olyat, amiben észre sem venni a plusz kilókat. Nem ennek kéne a legfontosabbnak lenni, ezzel valahogy eltűnik az érzelem, a varázs és olyan hétköznapivá válik az egész.
2014. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Nem kellett volna a kilóidat előhozni. Magadban tarthattad volna és lefogytál volna magadtól.
2014. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Én meg pont büszke lennék a férjemre,hogy a túlsúlyos ellenére ugyan úgy áll hozzám mint amikor nem volt.Szóval ezt kissé elcseszted.
2014. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok, igazatok van. Remélem, ki tudom engesztelni...egyébként nem vagyok hiú, tényleg csak amiatt akartam fogyni, hogy csinos legyek mellette, de köszi a válaszokat, kb. tojok akkor arra pár plusz kilóra, és megtartjuk februárban :)
2014. jan. 5. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én párom szerintem simán megértett volna, elvégre szeret, és fontos neki az én örömöm is. 10 kg-ot leadni nem tart évekig, simán megvárhatná, ha fontos lenne neki, hogy jól érezd magad a bőrödben...Egy ilyen kéréstől nem vagy önző, szimplán csak szeretnéd a legcsinosabb formádat hozni, inkább ez, mint hogy le se tojd a plusz kilókat.
2014. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de azért nem kellene egyből mindenkinek magából kikelve leoltani a kérdezőt...A férjre is rásüthetnénk ennyi erővel, hogy önző, mert egyből dátumot is kitalált, a maga kedvére, ahelyett, hogy szimplán megkérte volna a kérdezőt újra, és EGYÜTT kitaláltak volna egy időpontot.

De ezt leszámítva, ez csak szimpla szervezési kérdés lenne nálunk, senki nem sértődne be ilyen kérdésen, és főleg nem bunkózná le a másikat ennyi miatt.

2014. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neem, nem bunkózott le! Én érzem magam annak, amiért így reagáltam a meglepetésére...
2014. jan. 5. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De ne érezd. Nyilván örültél, kifejezted ezt neki, és nem mondtad, hogy ne házasodjunk újra drágám, mert hülyeség.

Most tényleg, miért is akkora baj, hogy te egy-két hónappal később szeretnéd (mi miatt kell kapkodni?!)?

Ha csak nem rosszul adtad ezt elő neki, akkor tőle sem túl szép, hogy ennyi miatt rideg veled.

De tényleg lehet, hogy csak nálunk van ekkora megértés, mert itt is mindenki szerint hű de nagy bűnt követtél el.

2014. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!