Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon kedves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon kedves fiú ismerősöm, akit megbántottam. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Természetesen nem szándékosan, de mostanában annyi rossz történt velem, és ezt mind a nyakába zúdítottam, közben megbántottam. Elég messze lakunk egymástól, kocsival 1 óra. Azon gondolkodtam,h írok neki egy e-mailt, hogy találkoznék vele, és így bocsánatot kérnék. Az utolsó e-mailre nem válaszolt, és nem tudom, h merjem megkérdezni tőle a találkozást? Félek,h nemet mond.

Szerintetek?


2009. jan. 21. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nehéz... Attól függ, mivel bántottad meg. Bocsánatot kérni mailben is lehet, hozzátéve, hogy ha lehetőséget ad rá, szívesen elnézést kérsz szóban is.
2009. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben mikor gyerekek voltunk (14 év), úgymond "jártunk". Ez jött szóba, milyen gyerekek voltunk még. Pláne Ő, és amennyire vagány volt a suliban, nem gondoltam, hogy egy kapcsolatban ilyen félénk. Ilyesmi miatt sértődött meg.
2009. jan. 21. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáantot kérhetsz e-mailben is, de nem egy egyszerű levélben, hanem valami szép körítéssel. (pl. képeslap) Esetleg fel is hívhatod, ha van rá leehtőséged, hogy megbeszélj egy találkozót.

Szóval előbb a bocsáantkérés, és ha valamennyire megenyhült, akkor lehet a találkozó is.

2009. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahha! Ez a képeslapos dolog nem is rossz.
2009. jan. 21. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Azt sikerült az akció.
2009. jan. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!