Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elvárható egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy fiatal feleségtől, hogy napi 8-9 óra munka után minden este főzzön a férjének?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint nagyon, mert a hideg kaja, az előző napi maradék vagy a meleg szendvics nem megfelelő étel a fiának.
2014. jan. 5. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, simán megoldható, hogy főzzél minden nap, ha erre a férjednek és neked igényed van. Ha nincs akkor nem muszáj. Ennyi.
2014. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
68%
Elsőnek van igaza. Napi 8-9 óra az egy teljesen átlag munkaidő.
2014. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
97%
Mivel te is dolgozol szerintem az lenne a normális ha megosztanátok a főzést. Egyik nap te a másikon ő vagy ahogy akarjátok. Ez a nő főzzön takarítson dolog még jó volt akkor amikor még otthon voltak és nevelték a gyerekeket. Ma már ezt kicsit újra kéne szerintem gondolni.
2014. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
85%
Ne az anyós döntse el, mi történjen egy házasságban. A férj meg tanuljon meg főzni magának, ha igénye van a melegételre. Ha a nő szívesen süt-főz, akkor jó, de ne várják el tőle.
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
56%
Remélem, hogy semennyire. Legalábbis meg kéne osztani a munkát: két napot ő főz, két napot te, maradék időben meg rendeltek.
2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
24%

De miért ne tudnál főzni minden este?

Egy csomó kaja félóra alatt kész!

2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
Az anyósnak ehhez semmi köze. A férjeddel beszéld meg, hogy ő hogy gondolja, hogy osszátok ezt meg. Nálunk a férjem főz hétköznap, hétvégén meg közösen, mivel én nem szeretek főzni. Mindketten dogloztok, megosztjátok az alapján, hogy ki mit szeret jobban csinálni és kész.
2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen felesleges napi szinten főzni, ráadásul pocsékolás is. (Több a mosogatnivaló, több áram / gáz fogy, és az ember ideje is elmegy.)


Nem hiszem, hogy sok olyan ember van, aki egyetlen egy étkezésre főzne.


Nem kell hideg kaját enni, lehet 2 esetleg 3 napra elegendő kaját főzni (a lefagyasztásról nem is beszélve), a kisfiának pedig nem lesz semmi baja az előző napi "maradéktól".


Ha pedig az anyós annyira szereti a frissen főzött ételt, van pénze napi szinten más-más kaját főzni, és annyira ráér, hogy ezt meg is tudja adni a fiának akkor főzzön ő. :)

2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem főztök két fajta kajából nagy adagot és porciózzátok ki? Legalább szerdáig elég onnantól mehetnek az egytálételek hétvégéig, abból is van többfajta gyorsan készen vannak.

Nem kell ezen problémázni, segítsetek egymásnak. Ennyi.

2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem mindegy, hogy napi 8 órában telefonokat emelget az ember, vagy ennél testileg-lelkileg-szellemileg nehezebb, fárasztóbb munkát végez. Ha nehezebbet, akkor szerintem nem várható el. Én is hulla vagyok, mire hazaérek 8-12 óra munka után (az utazással 9-13 óra). Kizárt, hogy még főzőcskézzek is.
2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!