Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem másra gondol szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem másra gondol szex közben?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyet nem szabad, de bejelentkezve maradt facebookon, beleolvastam az üzeneteibe, és ott azt taglalta a barátnőjével, hogy sokszor szex közben az egyik volt munkatársára gondol.

Ti mit tennétek?


2014. jan. 6. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szar ügy, de gondolom te is gondoltál már töcskölés közben a nővérére, anyjára, legjobb barátnőjére stb...
2014. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az 5 év alatt nem nagyon fordult elő nálam, pláne nem rendszeresen.
2014. jan. 6. 16:08
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én Mario Casasra gondolok közben.. az izgat fel.. :) viszont az ciki ha munkatársra gondol
2014. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező:

1, Nekem is itt hagyja X-szer a zasszony az emailjait nyitva a gépen, mégse szoktam a leveleit nyitogatni és olvasgatni, lezárom a programot és kész. Gondolom Ő se az enyémeket, ami meg automatikus belépésre van beállítva, elég 2 kattintás...


2, Ha mégis szembejönne valahogy egy ilyen info, termpészetesnek venném... (lehet, hogy ha nem VOLT lenne a munkatárs, akkor aggasztana kicsit, így nem). Tudod, nagystatisztika szerint tartós kapcsolatban az emberek zömével megesik, hogy időnként másra gondol szex közben. Ha férfi, ha nő... Nincs semmi jelentősége.

2014. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

En is gondolok masra...

Mindenki fog elobb vagY utobb!

30-40-50 evet leelni ugy hogy soee fordul meg mas a fejben az hazugsag!

2014. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Na hát akkor elmondom én akkor gondolok a feleségemre mikor mást reszelek.
2014. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5 év után szerintem annyira nem egyértelmű és természetes, hogy valaki másra gondol.

10-15-20 év után már el tudom képzelni.

Nálam 12 év után fordult elő először, de nem folyamatosan, csak kis időszakokban.

Biztos nagyon bántana, ha ilyen infót találnék, valószínűleg nem tudnám magamban tartani és mindenképpen szeretném megbeszélni. Bár az eszemmel tudnám, hogy abból csak nagyobb bajok lennének.

2014. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit. Amúgy meg bunkóság beleolvasni más leveleibe.
2014. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én néha Legolasra szoktam... na jó ez tök gáz így :D :D
2014. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bruce Willis
2014. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!