Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az milyen, hogy a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy a párom az évfordulónkon elmegy a haverjával sörözni én meg itthon ülök egyedül?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy ma van... Nem igazán értem a szitut, azt se tudom, most megsértődjek-e vagy kacagjak... Egyáltalán mondjak neki valamit, mikor hazaér? Vagy ez már a tökmindegy kategória? pfff

2014. jan. 6. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Gondolkozz el azon, hogy miért nem akar veled lenni ezen a napon... Ha pedig nincs rá oka, akkor te miért vagy még mindig abban a lakásban?
2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

NEm tudok rá okot mondani azon túl, hogy mindenféle ünnepet utál a karácsonytól a szülinapjáig. Nem is terveztünk semmi extrát emiatt, c általában étterembe megyünk, de mivel most le vagyunk égve egy kis itthon pezsgőzés volt tervben, fogalmam nincs miért csinálta...


Kicsit ugyan komplikáltra sikerült a napunk, fel kellett mennünk egyik barátomékhoz, aztán ő mondta, hogy felugrik pár percre ehhez a haverjához, nem is lett volna ebből gond. Aztán gyszer csak hív, hogy felugrik hozzánk a haverjával- mert ő még nem látta a lakást, mióta fel lett újítva- mondom jó. Felugrottak, erre, pá elmentünk sörözni majd jövök. Há mondom... pá...


Miért vagyok itt? Ha az emberek minden konfliktuskor válnának, szakítanának, nem lennének 3 hónaposnál öregebb kapcsolatok.

2014. jan. 6. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikorra tervez hazajönni?

Tudta, hogy vannak terveid, vagy azt hitte a pénzhiány miatt úgyse lesz semmi?

2014. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Je Veux ***** válasza:
88%

Azért a helyedben én elmondanám neki az érzéseimet..


Az én párom se egy romantikus alkat, nincs oda az ünnepekért, gondolhatod, hogy az évfordulókkal hogy van.. Első alkalommal tudta, hogy tervezek valami finom vacsit otthon, készülök, már direkt 2-3 héttel hamarabb mondogattam neki, hogy ne tervezzen aznapra semmit, erre fél10ig dolgozott.. (a munkája elég rugalmas, akkor megy és jön amikor akar, tehát nem kötelező bentmaradnia addig)


Aztán elmondtam neki, hogy ezzel egy kicsit megbántott, tudta hogy készülök, bla bla, és azóta jobban odafigyel ezekre.


Most valamiért ez az egész elmaradt nála, hát emlékeztesd rá, hogy neked fontos lett volna.

2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden konfliktus után szakítani. De ha téged vmi nagyon zavar és nem tudod elfogadni, akkor kell szakításon gondolkodni. Ha nem egyeznek az igényeitek. Ha ez az ünneplés, akkor az. Ha pedig ezek szerint ez neked semmiség, akkor minek sírsz itt?
2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazából nem mondta, csak, hogy majd, mivel holnap ő is dolgozik, gondolom nem túl későn, max 11-kor.


Tudta, tegnap megbeszéltük. De különben is, nincs pénzünk elmenni kettesben valahova mondjuk megenni egy sütit, de van pénz sörözni a haverokkal? Vagy akkor most mire is van, vagy nincs pénz?

2014. jan. 6. 19:51
 7/17 A kérdező kommentje:

Jajj 5-ös, szerinted minden fekete és fehér? Nem. Igen zavar és bánt, de nem egy olyan horderejű dolog, ami miatt kalap-kabát lenne a megoldás.

Plusz azt sem tudom, miért csinálta, lehet volt rá oka, csak nem tudom mi, mondjuk elvárnám, hogy ha van ilyen oka, azt legalább közölje előbb.

2014. jan. 6. 19:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy önző dolog volt a párodtól. Elment a haverjával sörözni, holott tudta, mennyire fontos ez a nap neked.
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ilyen az én formám, még sosem volt cuki romantikus pasim... lehet nem is jönnek be, na de azért elvileg mindennek van határa...


Belementem, hogy ne állítsunk karácsonyfát, cserébe, eljött minden rokonlátogatóba, persze én is mentem vele mindenhova. Egyáltalán nem díszítem a lakást semmivel, mert nem szereti, pedig egy halloweeni lampiont nagyon szerettem volna, olyan jól mutatott volna... Mindegy ezekről le tudok mondani, meg annyira nekem sem fontos. Abban is benne lennék, hogy ne csapjunk nagy cuccot az évforduló körül, nézzünk meg egy filmet, igyunk egy bort, vagy pezsgőt, és kész. Na de azért a haverral sörözés az már egy szint... Szerintem is rohadt bunkó, azért gondolom, hogy lehet valami a áttérben

2014. jan. 6. 20:33
 10/17 Je Veux ***** válasza:
Akkor a megoldás(mint írtam, csak nem reagáltál rá) beszéld meg vele!
2014. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!