Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az milyen, hogy a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy a párom az évfordulónkon elmegy a haverjával sörözni én meg itthon ülök egyedül?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy ma van... Nem igazán értem a szitut, azt se tudom, most megsértődjek-e vagy kacagjak... Egyáltalán mondjak neki valamit, mikor hazaér? Vagy ez már a tökmindegy kategória? pfff

2014. jan. 6. 19:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez puszta bunkóság, semmi több....


Mi 2 évfordulót szoktunk tartani. Júniusban a sima évfordulónkat ( amikor összejöttünk), és decemberben a házassági évfordulónkat.


Mindketten mindkét nap szabadnapot veszünk ki, és megyünk a programokra ami mindkét esetben máshová vezet.


Én is megsértődnék, már csak azon is ha elfelejti, nem hogy még haverokkal legyen helyettem, pont egy ilyen napon....


Én mondjuk ahelyett hogy megmondanám a magamét, hallgatnék. A férjemnek az sokkal nagyobb büntetés ha nem szólok hozzá, mintha kiabálnék vele. Amúgy nem szoktam kiabálni, mert nem ad rá okot. De 1 hétig tuti nem szólnék hozzá egy ilyen után...


És ez nem gyerekesség vagy bármi ilyen, csak rohadtul meg tudna bántani ezzel, és megértem hogy neked is rosszul esett.


Mond meg neki hogy fáj amit tett, és aztán viselkedj belátásod szerint. Megbocsátás, vagy egy ideig még hagyd szenvedni....


Bár őszintén csodálkoznék, ha a férjem elfelejtené valamelyik évfordulónkat, mert havonta boldog hónapfordulót szokott kívánni az évfordulóra is meg a házasságira is, minden hónap 5. és 10. napján:) Meg én is neki:)


27/N

2014. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell azonnal szakítani,ha egy egyszeri esetről van szóm,amit meg tudnak beszélni a felek és tüske nélkül tovább tudnak lépni.A ti esetetekben azt látom,hogy te tepersz,hogy megtartsd ő pedig szarik a fejedre.Nem kell ünneplés,mert ő nem akarja,lampion se legyen,mert ő nem akarja.Mikor volt rád tekintettel utoljára?Mikor mondott le valamiről,ami neki fontos volt,azért,hogy te örülj? Az önzőségnek is van határa,de sajnos a te butaságodnak nincs.
2014. jan. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lennék feldobva tőle. Gondolom még lenne 100 másik alkalom, este, hogy elmenjen a haverjaival sörözni, nem értem, miért az évforduló estéjére kell tenni.
2014. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy őszintén szólva szerintem is önző a férjed és szarik a fejedre.
2014. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elásnád a férjed , beszélj vele, mondd el hogy érzed magad, de ne tűnjön szemrehányásnak. Aztán hátha ő is megnyílik és elmondja, miért menekült el. Lehet, hogy van egy kis feszültség köztetek, ami felszínre jöhet, ha higgadtak maradtok és megbeszélitek. Sok sikert!
2014. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hú nem sok jót tudok tapasztalatból ehhez a témához hozzáfűzni,illetve nem tudok pozitív jövőképet "ígérni".

Párom is ilyen ünnepek elöl elszaladós.Hiába próbáltam ezt évekig jobb irányba terelni,csak kisebb-nagyobb sikereim voltak. Szülinap,névnap,Karácsony,Szilveszter...stb. egyedül.Ezt tényleg vagy elfogadod,megszokod és nem várod,hogy másképp lesz,vagy tényleg külön fogtok válni EMIATT.Piszlicsárénak tűnhet igen,de nem az.Ha sikerül elfogadnod és ezzel együtt szeretned,akkor legfeljebb a jövőben csak kellemes meglepetésként fogod fogadni,amikor valamit mégis kedve szottyan megünnepelni.

2014. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na mi lett a vége?
2021. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!