Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit tegyek? ("idegroham")

Figyelt kérdés

A páromnak gondjai vannak, amikor kiakad (sokrétű dolog válthatja ki belőle, általában hirtelen jön hirtelen megy)

Általában aprósággal kezdődik, felhergeli magát a végén már a haját tépi vörös, remeg, nagyon trágárul beszél, csapkod, eltör dolgokat, kárt tesz magában.

(Borzasztó ijesztő ilyenkor, és rettentő nehezen viselem amikor ilyen undorodok tőle, nem akaro vele lenni, amitől ő még hülyébb)

Szinte biztos, hogy gyerekkori agressziós dolgokra vezethető vissza, válás stb.


Elmegy pszichológushoz nemsokára, nem tudom az fog-e tudni segíteni.

Nagyon nehezen viselem, ilyenkor itt akarom hagyni.

Amikor nincs ez, szinte minden rendben köztünk.

Neki az segítene, ha ilyenkor aranyos lennék vele, hogy megynugtassam, de egyszerűen nem megy.

Attól, hogy nem nézek rá még idegesebb lesz. (ilyenkor nem tudok ránézni)

Szerintetek mit tegyek?

Eléggé szeretem, ezen kívül jól megvagyunk.


Egyébként nem vagyunk házasok.


2014. jan. 9. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
El kéne költöznöd, amíg nem jön rendbe, ez borzasztó.
2014. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az jó, hogy hajlandó pszichológushoz menni, de hosszabb távon ki kellene iktatni az életéből azt, ami miatt ennyire stresszes (tudom, hogy nehéz, főleg ha munkahelyi gond vagy ilyesmi).
2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én is azt gondolom, mint az előttem szóló, hogy amíg helyre nem jön, addig biztosan tartsatok szünetet. Ez számára is egy logikus döntés lehet, mert ha egyszer úgy begurul, hogy megüt téged is, akkor azzal magát is bántja, mert szeret (feltételezem).
2014. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött ez az állapot nála, és mi vezetett idáig neki?
2014. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én is azt gondolom, mint az előttem szóló, hogy amíg helyre nem jön, addig biztosan tartsatok szünetet. Ez számára is egy logikus döntés lehet, mert ha egyszer úgy begurul, hogy megüt téged is, akkor azzal magát is bántja, mert szeret (feltételezem).
2014. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött ez az állapot nála, és mi vezetett idáig neki?
2014. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hogy őszinte legyek én félnék ilyen emberrel együtt élni... mi van ha egyszer nekem jön, mert nem tudja a tányérokon levezetni már a dühét? :/ én is elköltöznék a helyedben... aztán majd meglátnád hogy alakul a kezeléstől...
2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kb 2 éve kezdődött, nem volt ennyire durva, 4 éve vagyunk együtt.

Amióta haláleset volt a családjában gyakoribb, kb. hetente átlagba, előtte havonta volt.

Most már tényleg minden kis apróság kiváltja.

Kárt bennem nem tenne, azt tudom, de azért néha félek tőle.

Elköltözni nem tudok, mert kollégiumba együtt lakunk.

Ha nagyon muszáj csak akkor élnék mással,

és nem is nagyon akarom a szarba hagyni...

Tudom, hogy küzd ez ellen, és neki is borzasztó nehéz, látom a tépelődését.

Nrm igazán akarom a szarba hagyni.

Nem tudom mit tegyek.. :(

2014. jan. 9. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:
Holnap vidd dokihoz, nehogy kapjon egy idegösszeroppanást.
2014. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem akar róla beszélni, velem se nem hogy egy idegennel, 2 hét múlvára van időpontja.

Fiatalok vagyunk 21-22 évesek félek, hogy találhatnék olyat akivel boldogabb vagyok, picit terrorizál ilyenkor, engem hibáztat "direkt idegesítem" ez a "betegség része" szerintem. Próbálom így felfogni, ő tényleg így érzi egyébként, hogy direkt csinálom.

Jelenleg nem tudom nélküle elképzelni az életemet, úgy érzem mást nem tudok magam mellett elviselni.

Nem tudom mit kezdjek ezzel... :(

2014. jan. 9. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!