Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ebben az esetben?

Figyelt kérdés

a férj hajnali 2ig játszik a gépen

reggel lesz

a feleség és a gyerek felkel reggeli ez+az

persze a férj alszik mint a bunda


reggel 9kor a feleség nekiáll porszívózni (mert tiszta kosz/rendetlen a lakás) + egyéb dolgoknak(mosás főzés stb....)


a férj erre lebunkózza a feleséget és veszekszik vele


2013. okt. 7. 12:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nálunk kölcsönös tolerancia megy. Fura nekem az egész. Az is, hogy a férj 2ig játszik, míg a családja alszik, az is, hogy másnap reggel 9kor még ágyban van és nem a családdal reggelizik, de dolgozni sem megy, az is, hogy a feleségben nincs annyi tolerancia, hogy nem akkor porszívózok, amikor a szeretett társ alszik, a férfi ilyen hangnemben beszél a szeretett nővel, stb.


Az egész családi kapcsolati háló félre van csúszva. Nincs egymásrafigyelés és tolerancia senki részéről. Megkérdőjelezem,hogy ez egy egészséges család lenne.

2013. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha hétvégén volt a játék és az ébredés is, picit megértem a férjet is. Neki is kevés ideje van pihenni és szórakozni, a porszívózás várhat még egy-két órát, míg felébred magától.


De igazából a tökéletes megoldás az, ha a feleség ilyenkor kihagyja a porszívózást, majd délután megkéri a férjet, végezze el helyette, hiszen reggel nem akarta felébreszteni, de így meg nem fér bele az idejébe. :) Így mindkettejük érdeke érvényesül, a feleség munkarendje nem csúszik meg, a férj alhat, ameddig szeretne.

2013. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Férj keményen dolgozik egész héten, és ezen az egy estén tudott lazítani? Nem jár el sehova, nem kocsmázik, nem iszik, nem kártyázik, ez az egyetlen szórakozása?
2013. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Itt a kérdés milyen rendszerességgel történik ez?


Mi pl megbeszéljük ki mikor alszik tovább, ki mikor kell fel éjszaka a gyerekekhez. Èn pl ha a férjem tovább akar aludni 1-1 hétvégi reggelen akkor csak pakolok míg alszik. Majd ha felkelt 9 körül utánna együtt csinálunk mindent.

2013. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

sajnos ez rendszeres probléma .....

én mint a női tag valahogy nem tudom már ezt tolerálni

elegem lett h a hülye gépezése miatt 10-11-12-ig szinte semmit nem tudok csinálni mert halkan kell lenni....


utána meg az a baj h nincs rendben a lakás nincs kaja nincs kimosva stb....


(én még gyesen vagyok a legkisebbel - ö meg ilyen hülye beosztásban dolgozik van h heti csak 2 napot)

2013. okt. 7. 12:49
 6/35 A kérdező kommentje:
szinte mindig a gép előtt ül vagy a telefonját játszik ....mikor szabad ideje van
2013. okt. 7. 12:51
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk a körülményeket, de gyanitom hogy hétvégéröl van szo, ebben az esetben igaza van a férjnek, gondolom nem szorakozik hétközben. Kivételt képez ha a férfi munkanélküli.
2013. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is gyakran játszik éjjel 2ig a gépen, aztán napközben meg alszik (a tv előtt). Ezt főleg hétvégén, mert hétköznap rengeteget dolgozik. Eleinte mérgelődtem rajta, de most már úgy fogom fel, hogy neki is jár néha egy kis kikapcsolódás, és még mindig sokkal jobb, ha itthon nyomkodja a pc-t, mintha haverokkal vedelne valami kocsmában, vagy nők után rohangálna.

Ez most már úgy zajlik, hogy még örülök is, hogy nincs láb alatt, míg mosok, főzök, törölgetek. Aztán mikor felébred, főzök neki egy kv-t és megkérem, hogy porszívózzon fel, míg én teregetek :))

2013. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum nélkül nem megy. Le kell ülni és meg kell beszélni, ki-miben enged! Ha aludni akar 11-12ig, akkor ő porszívóz. Ha hajlandó felkelni 9kor, akkor nem kell porszívózzon. Szerintem ez nem úgy megy, hogy egy ember lábujjhegyen járkál a másik miatt, az ő kényelme miatt, és nem kap cserébe semmit. Egy családban mindenkinek alkalmazkodnia kell a másikhoz. Nem működik hosszú távon az elnyomás.
2013. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Közben ugy làtom irtàl, kérdezö! Igy, ezek ismeretében mindkettötöknek igaza van...de én mindig hagyom a férjem aludni, van egy erös seprüm, azzal szoktam dolgozni, vagy ha nagyobb piszok van, késöbb porszivozok, amig alszik, addig megfözök vagy vasalok:)
2013. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!