Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donna1 kérdése:

Ebben az esetben nagyon gáz vagyok ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés

már nem kivánom őt.

beszéltünk erről többször is ő mindent megtesz de egyszerűen nem kivánom.

nagyon szeretem soha nem hagynám el...de valamiért nem tudom miért...mást megkivánok de őt nem

már probáltunk romantikázni szerepjátékozni...ilyesmik. elmentünk együtt csak kettesben.

mit csináltatok mikor ilyen előfordult?

ja 28 éves vagyok 2 gyerekünk van.

normális választ várok, az érzéseimet nem tudom irányitani sajnos.

köszönöm



2014. jan. 11. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

Nyitott házasság.Nálunk is ez van, működik vagy 10 éve.Ebből olyan is volt,hogy 2 évig külön éltünk.Nekem lett valakim akibe szerelmes lettem és odaköltöztem,közben a férjemnek is volt barátnője.De persze végig jóban voltunk(és megmondtuk a 3-4.-nek,ha nem tetszik akkor fel is út -le is út).Rájöttünk szex ide-oda,mással amúgy nem tudunk olyan jól kijönni az élet egyéb területein :).Ja és általában ismerjük egymás partnereit.Nekem van olyan "exe"akivel jó barátnők lettünk :)

Tudom a legtöbb embernél ez nem működik,nálunk bevált és a család/barátok is elfogadták előbb-utobb,mi így élünk.

2014. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Na. Amellett hogy ugye nem mindenki bírná ezt:


21 es válasza azért jó, mert őszinteségen alapul ez a mással szex dolog. Megegyeztek abban hogy szexelhetnek másokkal, sőt, még ismerik is egymás partnereit többnyire. És lényeg kedves kérdező: az, hogy nem megcsalják egymást, hazudoznak, sunnyognak, hanem őszintén megbeszélték, hogy nekik így jó.


Ez őszinte. Korrekt teljesen, mert mindkét fél elfogadta.


De az hogy te a háta mögött megcsalnád a férjed, minden tekintetben undorító. (lenne) ha még nem tetted meg csak tervezed.


vesd fel a nyitott házasságot. Ha nálatok egy nem játszik, menjetek szakemberhez. Tárjátok fel mi a baj mélyebb forrása.


Ha nincs más megoldás, el kell válni békében, és esélyt adni magadnak és a férjednek is arra, hogy új boldog kapcsolatotok legyen mással.

2014. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

kedves donna1 ilyen kérdéseket ide feltenni butaság. egy mert nővagy és nőnek itt nem szabad félrelépnie. kettő, minimum olyan megható történetet kéne leírnod mint ebben a kérésben : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

és akkor már is azt mondanák, hogy szegény asszonyka, igen lépj félre úgy sem érzelemből tennéd és ne mondd el a férjednek... :)

2014. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
No, beszéld meg vele, oszt dugdossál akivel gondolsz. Ezt hívják nyílt házasságnak, csak a gyerekeknek ne mondjátok meg...
2014. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!