Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? A férjem az ünnepnapok után (karácsony, névnap, szül. Nap) tavaly óta nagyon drága ruhákkal állít haza.

Figyelt kérdés
Mármint márkás férfi ruhák,amik neki jók. A tavalyi kabátja egy 120 ezres kabát. A márka alapján tudtam utána nézni.Szóval ilyen értékű dolgokra gondoljatok.Neki nincs ennyi pénze,hogy magának ilyesmit vegyen,nem is szokott.Természetesen egyokhez sincs számlája.De minegyiken ott van az eredeti minőségtanusítvány és látszik ,hogy újak.Ezekre a cuccokra feltűnően vigyáz.Nagyon idegesen nézegette a múltkor is,hogy kilyukadt-e az egyik ilyen felsője. Szerintetek van okom féltékenységre? Hogy derítsem ki,hogy kitől kapja ezeket vagy honnan vannak? Viszonya van valakivel szerintetek?Várom a tanácsokat.

2014. jan. 12. 11:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle!
2014. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen árkategóriájú (designer) ruhákba nem írnak árat! Főleg nem címkébe. Ráadásul a legtöbb üzletben automatikusan leszedik az árat tartalmazó címkét és úg csomagolják. Nem lehet, hogy turkálóban vette?
2014. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
nekem is az jutott eszembe rögtön, hogy ha ajándékba vennék ilyet bárkinek nem lesatírozom az árat, hanem leveszem... ezt én se értem miért nem lehet egyszerűen megkérdezni honnan van... lehet azért mert kamu a kérdés?:) láttatok már olyan pasit aki nézegeti a ruháit, hogy kilyukadtak-e? vagy van-e valami bajuk? mert én nem... (ha valaki nézegeti, meg vigyáz rá, akkor meg mindre odafigyel, nem csak 1-1 darabra)
2014. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly óta egy szót sem váltottál a férjeddel? Vagy csak ennyire hiszel a telepátiában, hogy az interneten keresztül vadidegenek jobban tudnak erre a kérdésre válaszolni, mint a férjed...
2014. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
12.-es: ezek nem designer ruhák, egy designer kabát nem 120.000 hanem egy nullával több kb. 120.000-es kabátok a felsőkategóriás divatüzletek kínálatában vannak, itt Németországban ez egy teljesen normális árnak minősül, úgyhogy kicsit el vagy tájolva.
2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem ruhaboltban vagy ilyesmi területen dolgozik áruterítőként? Én inkább csencselt holmira gyanakodnék amit vissza kell vinni ha észreveszik,hogy eltűnt,ezért vigyáz rá annyira!:)

Csak hogy megnyugtassalak!:)

2014. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
De most komolyan! Áruld már el, miért nem beszéled ezt meg vele?
2014. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne 120-ért designer kabátot kapni? Én majnem 1000 fontos Burberry (téli) kabátot vettem tavaly januárban Londonban átszámítva kb. 130-ért.
2014. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%
Az nem az eredeti ára, erről beszélünk. Az, hogy használt/előző szezonos/leesett gombos kabátot outletben megkap ennyiért az ember az egy másik kérdés, de alapvetően kifogástalan állapotú, nem leárazott designer ruha nincs ennyiért, erre próbáltam utalni.
2014. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veletek?
2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!