Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A 48 éves férjem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 48 éves férjem teljesen facebook függő lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve regisztrált a facebookra,mondván haladni akar a korral.ez eddig teljesen rendben van,de állandóan ott ül.Már vagy 500 ismerőse van(ezekből kb 150-et,ha tényleg ismer),és állandóan ott chatalget nyelvanulás/gyakorlás címszó alatt mindenféle külföldiekkel.Persze nagyobrészt csajokkal mondnanom se kell(nem gondolom,hogy megcsalni készül mert nem hiszem,hogy ezért idejön valmelyik mondjuk Baraziliából...),de baromi idegesítő,mert már semmi mást nem csinál,ha elmegyünk nagynehezen valahová ott is folyton a telefonon a fb-ot nyomkodja.Már a szexuális életünk is a kárát látja,mert mindig nekem kell kezdeményezni(ami már unalmas),és sokszor mondja,hogy mindjárt odabújok,aztán én nem megunom,fekszem az ágyban mint egy díszpinyt 1 órája,mert ő még bocs de előb elköszön az "akárkitől"...Sokszor késő estig fenn van,mert a mitoménnmilyen Honulului "ismerőse" akkor van ott az időeltolódás miatt,és másnap meg tiszta zombi...Próbáltam már vele többször megbeszélni,de ha van is javulás csak pár napig aztán kezdődik minden előröl.Nem akarja belátni,hogy ez így nem normális.Én 11 évvel vagyok fiatalabb nála,mégsem ülök itthon folyton a net előtt(ő elintézi sokszor azzal gépezzek én is...)

2014. jan. 19. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 25 voltam, amikor megtaláltam a feleségemet....egy 36 éves "öregasszonyt"

Minden porcikáját imádom.

Mindenét, ami többek között a 3 éves kisfiamnak is életet adott...

2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10-es!

Hiába találok ki programokat,mert ott is a facebookot nyomkodja,bárhová megyünk.Ha itthon filmet nézünk akkor is,ha beülünk valahová akkor is,max fél órát bír ki!Még a szenteste is végig a mobilt nyomkodta,mert azonnal kellemes ünnepeket kellett kivánni mindnenkinek!Pedig direkt megkértem,hogy legalább akkor ne:(

A munkahelyén is látom,hogy amit van egy szabad perce rögtön ott lóg!

Én is fenn vagyok,de naponta 2-3x ránézek kb 10 percre és kész...Nagyritkán chatelek hosszabban valakivel...

Az,hogy ez nekem miért nem jó az egyértelmű,de fogalmam sincs azt,hogy tudnám neki megmagyarázni,hogy ez neki se jó...

Sokan azt mondják,hogy örüljek,hogy nem kocsmába jár,de inkább menne le egy héten 2x sörözni a haverjaival,a másik 5 este meg foglakozna velem...Arról nem is beszélve,hogy az igazi haverok még estleg segíteni is tudnak,ha kell valami,de aligha hiszem,hogy egy kolumbiai csaj majd idejön kalákában kifesteni a konyhát...:D

2014. jan. 19. 22:33
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondtam is a nyelvgyakorlás indokra,hogy én nem tudok róla,hogy belátható időn belül spanyol nyelvterületre készülnénk költözni(ő tanult régbben spanyolul,és most jajjde jó felfrissíteni)...
2014. jan. 19. 22:39
 14/18 Passiflora ***** válasza:
100%

Ha Ő nem ismeri fel, hogy ez függőség, ami a kapcsolatotok rovására is megy, és nem akar rajta magától változtatni, akkor szerintem Neked nem sok mozgástered van, hacsak nem akarsz valamifajta zsarolásos játszámákhoz folyamodni (amit én sem tennék).


Nem könnyű ebbe a helyzetbe beleképzelni magamat, de én valószínűleg elkezdenék magamnak estére különféle programokat szervezni (bármi, amit amúgy is szívesen csinálnék - mindegy, hogy tánctanfolyam, nyelvtanfolyam, salsa klub, valamilyen kreatív hobbi foglalkozás, mozi stb., (feltéve persze, ha olyan helyen élnék, ahol erre van lehetőség), meg rendszeresen szerveznék valami programot barátokkal, barátnőkkel, a lényeg, hogy kimozdulnék otthonról, hogy jól érezzem magamat, és ne azon rágódjak, hogy este hány óráig kukorékol a férjem, meg mit csinál a honolului "ismerőseivel".


Egy darabig nem tennék szemrehányást sem azért, hogy mennyit lóg a Facebook-on. Azt éreztetném Vele, hogy ha Neki gyakorlatilag már nincs ideje és kedve velem foglalkozni, beszélgetni, közös programokat szervezni stb., akkor én nem fogok otthon besavanyodni, meg az ágyban fekve arra várni, hátha Ő odabújik mellém.


(Amúgy egy idő után már nyilván nem is vágynék rá, nem is tudnék örülni neki, ha azt érezném, hogy amikor velem van, az az Ő részéről egyfajta áldozat, miközben szíve szerint inkább a neten lógna.)


Adnék magunknak egy pár hónapot, és megnézném, változik-e a helyzet. A labda az ő térfelén lenne, én meg megnézném, mit kezd vele.


Ha továbbra is maradna minden ugyanígy, akkor meg néhány hónap után feltenném magamnak a kérdést, hogy el tudom-e képzelni, hogy így élem le Vele (mellette) a hátralévő életemet, vagy új életet kezdünk külön-külön.

2014. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ez volt, 2 ev szenvedes utan valas lett a vege, mert nem tudtam semmit se csinalni o meg nem akart valtoztatni.
2014. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát,ha 2 év múlva még mndig ez lesz,akkor én is megyek a bíróságra az biztos...:/
2014. jan. 27. 23:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Remelem sikerul valamit tenned, drukkolok.
2014. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Passiflora tökéletesen leírta, hogy mit tudsz tenni. Te nem tudsz ezen változtatni, és ha ő nem ismeri fel, hogy ez függőség, és nem akar kijönni ebből, akkor vége lesz a kapcsolatnak így is úgy is. Hisz hiába vagytok együtt, ha külön vagytok. Ezen már nem sokat változtat, hogy egy szobában vagytok "külön", vagy másik lakásban. Szomorú, hogy a virtuális világ érdekesebb tud lenni mint a való élet.
2014. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!