Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok a 22 év korkülömbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 22 év korkülömbség egy házasságban?

Figyelt kérdés
45 éves a férfi és 23 a nő
2014. jan. 21. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nekem sok lenne.
2014. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most kisebb a különbség, mint amilyen lesz 15-20 év múlva. Voltak idők, amikor ez nem volt ritka (mivel az asszonyok gyerekszüléskor meghaltak és ottmaradt az ember több gyerekkel). Mindez csak akkor működik, ha a férj majd 65-70 évesen is aktív munkás életet folytat és meg tudja tartani családfői szerepét minden értelemben.
2014. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

22 volt a főnököm, mikor hozzáment a 45 férjéhez. A pasi idén 72... azóta is együtt vannak, az egyik legjobb házasság az ismeretségi körünkben. :)

Amnneiy szörnyű házasságot látok néhány év korkülönbséggel, a kevés se garancia semmire :)

2014. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azzal nemhinnem hogy gond lenne hogy 65-70 évesen is aktiv maradjon, a csaladjaban mindenki hosszu eletet él vagy élt, és nagyon fiatalos most is. nembiztos az sem hogy robotolni kell neki majd azert hogy el tudjon tartani mert ha minden jol megy akkor belefogunk egy vallalkozasba amibol jon majd annyi penz hogy megéljünk, de amugy én is dolgozok.
2014. jan. 21. 10:34
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
4 Amiről te irsz, az nulla. Generációs különbség az ami áthidalhatatlan egy idő után. Áthidalhatatlan.
2014. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjük egymást és nagyon jol megvagyunk, meg egyszer sem vitatkoztunk, igaz még nemrég vagyunk egyutt, de megértjuk egymast, es sokkal jobban erzem vele magam mint a korabbi pasijaimmal, mert ő gondolkodasban már érett es pont passzolunk egymáshoz. És az ágyban is nagyon jo :D Soha nem voltam még ilyen boldog mint mellette.
2014. jan. 21. 10:37
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
6 Ugye nem haragszol, ha nem nyelem be a szöveged?:D
2014. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra sok. Azért sok, mert ha az átlagot nézem, akkor mire te olyan idős leszel, mint most ő, addigra már lesz egy idős férjed, akit ápolgathatsz otthon. Mindenkinek egyéni döntése, hogy ezt bevállalja-e.

Ezen felül a gyerekvállalás miatt is sok lenne számomra. Én 23 éves vagyok, még 3-4 évig nem szeretnék gyereket. Ez az én esetemben azt jelentené, hogy a padi majdnem 50 éves lesz, mire megszületik az ELSŐ közös gyerekünk és én azért szeretnék kettőt hármat. Mindegy, maradjunk 1-nél. Mire felnő, ott áll a húszas évei kapujában, már lesz egy idős apja, akiről gondoskodnia kell, avagy nem is lesz, pont akkor amikor a legnagyobb szüksége lenne a szülei támogatására.

Nekem csak ezért nem lenne szimpatikus. Én nagyon félnék attól, hogy középkorú nőként ott maradok már özvegyen. Előfordul betegség, vagy baleset miatt is az ilyen, de ne kelljen végignéznem 50 éves koromban, ahogy a párom felett eljárt az idő. Nem vállalnám ezt önként.

Egyébként a közvetlen családomban is ismerek rá példát. A néni most 66 éves, a férje 87. Jól megvannak, szeretik egymást, de akárhányszor találkozunk elsírja magát, hogy mennyire élénken él a fejében a kép, amikor találkoztak és ahhoz képest most mennyire le van robbanva... Mindketten gyerekek és válás után voltak, amikor összekötötték az életüket, nálunk a gyerekvállalás szóba sem került már. Szerintem mindenki maga érzi, hogy ez neki belefér-e avagy sem.

2014. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vitatkoztok az baj... Addig nem érdemes komolyan venni egy kapcsolatot, amíg nem volt meg az első nagy veszekedés. Akkor mutatkozik emg, hogy igazából, hogy ki milyen valójában. A negatív dolgok hozzák ki az emberből a valódi énjét és hogy ki milyen erős. Veszekedni nem is kell, de ha vita sincs az nem jó. Akkor valamelyikőtök folyamatosan alárendeli magát a másik véleményének.
2014. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy érett 45 éves férfi nem kezd lánya korabeli nőkkel.


Nekem ez a véleményem.


Persze most minden szép és jó, mint általában, addig amíg el tudod szerény személyed segítségével hitetni vele, hogy ő egy csődör még mindig, aztán mikor majd szembesül ismételten a korával, akkor elkezd ismét fiatal pipiket hajszolni, mint ahogy ez lenni szokott az ilyen éretlen középkorú pasiknál.


Elég ha egyszer nem fog felállni neki, mikor veled van, akkor kezdődik a móka...

2014. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!