Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradnátok még ebben a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok még ebben a házasságban az ilyen szavak után?

Figyelt kérdés

Engem már ez a nõ nem érdekel,megalázás mindenki elõtt, akinek meg kell felelnie(családjának),miért nem csomagolod a bõröndödet már,ha menni akarsz, nem adok neked semmit sem(amit együtt teremtettünk meg)stb.Teljesen le kell tennem a fejemet, hogyha azt akarom nyugalmam legyen, másodrendü emberként kezel.Mindenkivel kedves, mindenki rendes, mindenki okos rajtam kivül, de közben nagyon sok minden az én agyamból pattan ki.

Nagyon szeretlek, az életem nélküled semmi, fél ember vagyok,ha nem vagy mellettem.stb.


2013. dec. 27. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem azonnal beadnál a válást és a vagyonról meg majd bíróság dönt nem ő.
2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Leírta a kedves 1. a gondolatomat.
2013. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg nem értem a kérdésed, bocsánat, de tényleg nem. Te most a nő vagy? vagy a férfi? mit mondtak rád?
2013. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nos, nem ismeretlen. Hosszú kapcsolat után ugyanígy jártam. A sértegetések, megalázás, igazi nekemista, egoista kijelentések..... Nem érdemes kínlódni, akkor sem ha szereted, mert nem lesz, nem lehet jó vége.Akkor sem, ha van közös gyereketek. Mindent meg lehet próbálni, de a végeredmény mindig ugyanaz marad. Ez van...mindenkivel kedves, rendes...csak azzal nem akivel él...
2014. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22:55


Te mit tettél, kiléptél a kapcsolatból?

2014. jan. 31. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!