Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ereztétek már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztétek már ezt?

Figyelt kérdés

A férjemet legszivesebben már átadnám, azoknak akik tetszelegnek neki és csábitani is képesek.

Nagyon elegem van már abból, hogy minden nõ kiszurja bárhova megyünk.Szerintetek azonkivül, hogy a férjemnek tetszik ez a helyzet, akkor mégis miért nem akar egyet már felcsipni?!Mondtam neki, hogy én is tudok másnak a férjére szépen mosolyogni és én is tudnám csábitani másnak a férjét,ha akarnám, de én erre képtelen vagyok, mert tudom milyen érzés lenne a feleségének.Erre

leorditotta a fejemet, hogyan képzelek én ilyet.Mégcsak rossz szót sem mond róluk, viszont engem amiért ezt mondtam rögtön lek@rvázott.


2014. jan. 23. 11:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%

Szerencsére nem.. Ha így éreznek akkor "átadnám azoknak akik tetszelegnek neki"

Mennek Isten hírével..

Ez így nem egy ahrmonikus házassag..sőt nem is tudom mi..

Ilyen erzésekkel én nem tudnék élni..

Nem vagyok magam ellensége, hogy boldogtalan akarjak lenni..

Persze nem látok vele a kapcsolatozokba, csak annyit, amennyit itt leírsz.. Ez aapján én mar kiléptem volna a házasságból..(ha van gyerek, ha nincs)

2014. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

Mit féltékenykedsz? Azért, mert megnézik a férjedet, ne legyél már kiakadva. Nem ő mosolyog a nőkre, hanem a nők mosolyognak rá a férjük mellett.

Óriási különbség.


Amúgy meg is válaszolta neked minden kérdésedet, és ha nem lennél ennyire féltékeny talán még értetted is volna az üzenetet.


No tehát. Ha rámosolyog egy nő, aki mellett pasi van, az olyan helyzet, amit te tennél, ha más nős pasira mosolyognál. Mivel lek...urvázott, gondolom a férjes mosolygós flörtölős nőkről is ez a véleménye.


Ha a viselkedésed ilyen marad, akkor tényleg jobb ha mást keres magának.

2014. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

2.-ik.

Nagyon tévedsz, hogy én féltékeny lennék, az messze áll tõlem.

Nem tudom te mit szólnál,ha veled ez lenne mindig, évek alatt nagyon bele lehet ám unni tudod?

2014. jan. 23. 11:30
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon tévedsz, hogy én féltékeny lennék, az messze áll tõlem. "


Mégis minek neveznéd azt amiről beszélsz?

Egyszerűen annyit írtál, hogy a férjedet megnézik, meg tetszelegnek neki. No meg azt, hogy Ő nem akarja egyiket se felcsípni.


Akkor lenne okod panaszra, ha ezek a mondatok így hangzottak volna el.

A férjed megnézi a csinos nőket, tetszeleg nekik, és fel akarja őket csípni.


Ne hisztizz, és ne féltékenykedj.

2014. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy gondolom ,hogy a férjednek tetszik az ,hogy vonzónak találják és felfigyelnek rá a nők .:S Valószinű a párod is partner ebben ,esetleg belemegy a "játékba" ,viszonozza a szemkontaktust . Ha a párod nem venné az adást a lányok sem gondolom ,hogy adnák a jeleket .Ha nem így van ,akkor bocsánat ...
2014. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Tudod kedves,remélem majd neked is a sors ad egy jóképü férfit és akkor majd rájössz,hogy mennyire idegesitõ tud már lenni, hogy azt mondod a férjednek,menjél már oda hozzá,hadd ismerjen meg jobban!:):)
2014. jan. 23. 11:34
 7/40 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kifejezetten tetszik, hogy a férjem tetszik a nőknek...jó érzés...

Főleg, hogy a férjem tudja kezelni a helyzetet..

A nők baja, hogy nem kapcsoltak időben.... A férjem kifejezetten engem hódított meg, mert engem akart, és ez nekem jó, és elég...

Attól, hogy a nőknek ő tetszik, nekem nincs hajlandőságom más férfiak csábítgatására, és nem a feleségeik miatt.. Pedig nálam is szoktak bepróbálkozni.

2014. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Kissé ellentmondásos a leírás és a kérdező kommentje. Nyilván azért nem akar felcsípni más nőt, mert Te jobban vonzod és különben is hűséges típus. Ha Te ezt kifogásolod nála, ez a "hibája" a Te szemedben akkor egy idő után majd tényleg keres mást.
2014. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

11:33


Igen igy van, ahogyan irod, hogy a férjem is biztosan tesz azért, hogy igy alakul a helyzet.Viszont nagyon is tiltakozik ez ellen,ha mondom neki.

Hiába nézne engem valaki,ha nem vagyok benne partner.

2014. jan. 23. 11:37
 10/40 anonim ***** válasza:
78%

"remélem majd neked is a sors ad egy jóképü férfit "


Ne aggódj értem, már kiszolgált a sors, egy jóképű erős férfival, aki feleségül is vett.

Azonban az, hogy ő tetszik a nőknek, nem ingat meg a hitemben, mert én fogom a kezét, én vagyok mellette, e-mellett engem kb annyi pasi néz meg mint ahány nő őt.

Ő is csak megjegyzi, hogy hogy megnézett engem valamelyik pasi, de ennyi. Nem rendez jelenetet.

Úgy gondolom egyenrangú felek vagyunk.


Ha te úgy érzed, hogy nem vagy elég jó a férjednek, akkor az szerintem valóban úgy is van. Ha nem lenne az önbecsülésed és az önbizalmad a béka segge alatt, akkor pont le..sznád, hogy ki nézegeti a férjedet.

2014. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!