Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudtátok, amikor összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtátok, amikor összejöttetek "életetek párjával (vagy mindegy hogy nevezzük) hogy ő lesz majd az, akivel nagyon sokáig együtt lesztek vagy együtt szeretnétek lenni? Hány évesen jöttetek össze? Előtte éreztetek hasonlót más iránt?

Figyelt kérdés
Valahol szerintem mindenki hisz benne, hogy van egy úgynevezett "igazija" és majd egymásra találnak blabla. Nem tudom így van e, vagy majd egy idő után megalkuszik az ember, benő a feje lágya stb. és ráfogja valakire, vagy tényleg így van ez. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Ti éreztétek, hogy ő lesz az, aki mellett megállapodhattok és hogy ő is viszonozza majd ezt? Hány évesek voltatok akkor, amikor összejöttetek a férjetekkel, feleségetekkel, jövendőbelitekkel? Bejött a dolog? Szerelmesek voltatok?
2013. nov. 5. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ez szerintem nem is így van, hogy egyszer érzi ezt valaki.


szerintem minden szerelem így indul, hogy azt hiszed ő a nagy ő, aztán kiderül mégsem. különben miért is lenne egy embernek egész életében több megkezdett kapcsolata?

2013. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Solitude ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, hogy sokáig együtt leszünk. Sőt. Pont ellenkezőleg gondoltam, mert Ő nagyon más természetű volt mint én. Mégis összecsiszolódtunk.

Egyszer volt valaki akinél azt gondoltam, hogy Ő a nagy Ő. Aztán kis idő elteltével közölte velem, hogy én nem vagyok hozzávaló. Szóval ez ilyen. Szerintem majdnem mindegy mit gondolsz erről, mert ehhez 2 ember kell. Illetve az idő...

2013. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek az ilyen érzésekben. Egy dögös csajt megkíván az ember, ennyi, erre vagyunk kódolva, nincs ebben semmi rendkívüli. Egy jól működő kapcsolat attól működik jól, mert jól működtetjük, ketten, rengeteg energiával.
2013. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A legelején nem tudtuk, sőt alkalmi kapcsolatnak indult, később szerettünk csak egymásba. Ezelőtt még ilyen mély érzéseim senki iránt nem voltak, pedig már volt egy nagy szerelmem előtte. Mindazonáltal én abban hiszek, hogy az "igazi"-t nem készen kapjuk, hanem igazivá válunk idővel egymásnak.
2013. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Bár még nagyon fiatal voltam, de már a legelejétől éreztem, hogy ő az az ember, akinek az életemben mindig különleges szerepe lesz és vele szeretnék majd családot alapítani, vele szeretném boldogságban, szeretetben leélni az életemet.

15 éves voltam, mikor beleszerettem, 2 hónapos kapcsolat után különböző okok miatt szakítottunk, de 17 éves koromban újra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, ez volt 3 éve.

Bízom benne, hogy tényleg ő az igazi...és én is az vagyok számára :)

2013. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, mikor összejöttünk és akkor még nem gondolkodtam ilyesmin, hogy igazi meg mit tudom én, hanem éltem a mának. Aztán pár hónappal később már a haverjainak is azt mondta, hogy feleségül fog venni. Volt mondjuk egy időszak az elején mikor úgy gondoltam nem lesz később ebből semmi, de kb. 4 hónap után nagyon "belobbant" valami és azóta se tudom nélküle elképzelni az életem. Ennek 5 éve. Már tervezgetjük az esküvőnket. :)
2013. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom előtt, volt 2 komoly kapcsolatom. Mindkettőbe fülig szerelmes voltam, azt hittem, majd ők lesznek a nagy Ő-k. A mostani párommal, amikor megismerkedtem, kijelentettem, hogy egyáltalán nem akarok komoly kapcsolatot. Se vele, se mással. Szóval abszolút nem éreztem, hogy majd ő lesz a nagy Ő. Persze később, amikor jobban megismertük egymást és kitartóan udvarolt és szerelmes lettem, akkor persze, róla is azt gondoltam már. Egyébként 8 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, gyerekünk is van már.

Én nem hiszek ebben, hogy valaki megérzi, hogy na, majd Ő lesz az. Vagy igen, vagy nem.:) Ezt majd a hosszú évek eldöntik.

2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Erősen éreztem, igen. Tulajdonképpen már az első randi előtt ezt éreztem, amikor még össze sem jöttünk (de sokat beszélgettünk). De ez nem ilyen "holtbiztos" megérzés volt, csak sugallat, hogy "lehet, hogy ő lesz a férjem?". Nevettem is magamon, hogy ilyenekre gondolok, mikor még csak a telefonszámomat kérte el.

21 és 26 évesek voltunk, ennek lassan 4 éve, most épp az esküvőnkre készülünk :)

2013. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte nem. Sőt! Ő tipikus a legyet is röptèben pasi volt.. én meg az ellenkezője. Előtte két kapcsolatom volt. Nem éreztem szerelmet első látásra, hanem valami furcsa, megfogalmazhatatlan érzést. Pont az ellenkezőjét gobdoltam. Mivel nagy a korkülönbség bele sem mertem gondolni hogy lehet köztünk valami. De ő is így volt vele. 18 éves voltam amikor megismertem. Szeptemberben volt az esküvőnk. :)
2013. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Még az előző pasimmal voltam együtt (vagyis, ő már kifelé kacsintgatott a kapcsolatból, csak ezt én még nem tudtam), amikor találkoztam a későbbi férjemmel. Az első alkalommal közel 6 órán keresztül beszélgettünk, és akkor azt éreztem, hogy nagyon, nagyon szeretnék vele lenni, és azt kívántam, hogy bárcsak a pasim lenne olyan, mint ő.

Aztán később egyre többször eszembe jutott, hogy érte bárkit elhagynék, de "szerencsére" ezzel a döntéssel megelőztek.

Ennek 8 éve, most várjuk az első babánkat.

2013. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!