Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerinted is elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is elítélendő?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve boldog házasságban élünk. Nem játszuk meg magunkat a másik előtt, csak önmagunkat adjuk. Ebbe beletartozik az is, hogy nem szoktuk vissza tartani, ha szellenteni vagy böfögni kell. Sőt, még a mosdóba sem megyünk ki minden alkalommal emiatt. Minket ez nem zavar, sokszor még nevetünk is rajta. Néhány ember szerint ez gusztustalan, elfogadhatatlan. Ha az ő házastársa csinálná ezt, akkor inkább elválna.
2014. jan. 25. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
89%
Mások előtt böfögtök, vagy csak egymás előtt? Nem mindegy. Ha mindenki előtt ezt csináljátok mindig az már tényleg gáz. Egymás előtt nem.
2014. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
79%
Nekem eszembe nem jutni emiatt kimenni a mosdóba. :D Amúgy meg amíg nem mások előtt csináljátok, nyugodtan.
2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
22%

Egymás előtt is undorító.

Semmi szükség a böfögésre. Nem vagyunk szarvasmarhák.

Az egyéb egészségügyi szükségletet pedig a megfelelő helyiségre tartalékoljuk.

De ha a párod bűzben akar vitorlázni, akkor szellents csak az orra alá.

Elég primitív, közönséges, civilizálatlan életforma.

2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
92%
Vegyetek fel gázálarcot :D
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
92%
Ha így vagytok boldogok, akkor mi a baj? Titeket nem zavar, ennyi.
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
64%
Semmi különös nincs ebben ez teljesen normális emberi természeti funkció ezt csak az ítéli el aki elitnek gondolja meg mutatja magát közben meg egy primitív lekironcs és az élete a pénze meg a fene nagy egója mellett sem ér semmit.
2014. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
79%

Én most elég szeles vagyok, rosszat ettem. A fél napomat a wcn tölthetném, ha nem akarnék a párom előtt pukizni. Persze próbálom visszatartani, amennyire még "jól esik", de ha már nagyon kényelmetlenül vagyok, akkor egyszerűen csak pukizok és kész.


Böfögni meg nagyon ritkán szoktam, de olyankor kell és azt nem is nagyon tudom visszatartani. Azzal se szoktam kivonulni a szobából.


Szerintem ebben az egészben semmi undorító nincsen, hozzátartozik az egészséges élethez, és szerintem az a gáz, ha valaki ezt nem meri a párja előtt, és mindenképp ki kell mennie a wcre, mert különben indítják a válópert..

2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
29%
Ha kevesebbet esztek, elmarad a fingás, meg a böfögés, ezek az emésztőrendszer túlterhelése miatt vannak.Tapasztalatom szerint jóval kevesebb étel is elég a súlyunk tartásához. A lényeg, hogy nem kell jóllakásig enni, 1-2 hét után a szervezet alkalmazkodik ehhez és nem is kíván többet. A kérdéshez. nem válóok, de azért lelombozó tud lenni.
2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
73%
Én keveset eszek,mégis fingok, böfögök, nah ehhez mit szólsz?
2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 A kérdező kommentje:
Azért mások előtt nem csináljuk. Számunkra pedig nem lelombozó. Kevesebbet enni pedig nem fogunk.
2014. jan. 25. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!