Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldivel hazasodtam osze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldivel hazasodtam osze Magyaroszagon szeretnek anyakovezteni?

Figyelt kérdés
3 Eve elunk Angliaban ferjemmel aki arab es szeretnenk kerni magyar allampolgarsagit a ferjemnek de nem tudom hol is kezdjuk el.
2014. jan. 25. 22:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szetetnem meg koszoni a tobieknek az infokat .
2014. jan. 27. 00:48
 12/14 A kérdező kommentje:
Hogy mindenkinek ertheto legyen kerdesem arra lennek kivancsi hogy mijen modon maradhat tovabb it velem a ferjem boldog hazasagban elunk ez nem erdek eskuvo babat is szertenek de meg nem sikerult 3 eve volt az eskuvonk tartozkodasi engedelye lejart a vizum kerelmet elutasitottak hogy tovabra is angliaban maradhason ezert gondoltuk arra hogy magyar hatosagok talan segitenek hogy ne toloncaljak ki ezert gondoltunk honositasra aztan talan magyar ketos allampolgarsagira elore is koszi a valasokat
2014. jan. 27. 00:58
 13/14 anonim ***** válasza:
A magyar állampolgárság megszerzésének feltetelei vannak, a házassággal csak ugy nem lehet megszerezni. [link]
2014. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kérdező, ha összeházasodtok, akkor kérhettek neki tartózkodási engedélyt Magyarországon, mint magyar állampolgár családtagja - ennek is elég komoly feltételei vannak
2014. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!