Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem úgy néz ki meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem úgy néz ki meg akar csalni. Hogyan akadályozhatnám meg hogy ne robbanjon szét az egész család? Nagyon kikészültem.

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerkedik a neten és nem rég jutott a tudomásomra hogy most meg már le is akar feküdni valakivel. Sok veszekedés volt már ebből, volt hogy azt mondta abbahagyja, volt hogy fel volt háborodva mit szaglászok utána és neki joga van azzal beszélgetni akivel akar. De most az van hogy egy szinte idegen hapsit akar a lakásunkba hívni amikor nem vagyok otthon éjszaka. (24 órázom) Úgy hogy a gyerekek a másik szobában alszanak! Ez a kérdés nem vicc ha valaki nem hinné el...

2014. jan. 30. 16:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem te egyszerűen csak féltékeny és jól felültetett vagy. Egy felnőtt ember ha megakar valakit csalni valakivel az nem viszi haza, főleg nem úgy, hogy a gyermekei is otthon vannak.

Nincs neked valami "jóakaród" aki így akar kicsinálni téged?

2014. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Megakadályozni sehogy nem tudod, ha menni akar, akkor menjen. Mi értelme egy nem működő házasságot fenntartani? Semmi....

Leülhetsz vele megbeszélni, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatotokból, de nem úgy tűnik, mint akit érdekelne, hogy helyrehozza. Szóval vagy ezt eltűröd, vagy kilépsz a házasságból.

2014. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban igaz amit leírtál, akkor nincs mit tenni. Nincs értelme megpróbálni összetartani egy olyan házasságot, amit azt egyik fél, jelen esetben a feleséged semmire sem tart. Te is jobban járnál, ha találnál egy olyan nőt aki őszintén szeret.
2014. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Ezeket te honnan tudod?
2014. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
45%

De még az is felmerült bennem, hogy nem esetleg neked van valakid aki baromi gyorsan a nejed helyére akar kerülni és azért fűt fel ennyire, te pedig mivel magadból indulsz ki szépen a mézesmadzagot be is nyakalod?

Ha valaki valakit megakar csalni azt egyrészt okosabban csinálja, másrészt te már csak a végén jössz rá. Az meg, hogy van valaki akire felfigyelt a nejed, azt meg magadnak köszönd, hiszen ha jó férje lennél, törődnél vele, odafigyelnél rá, akkor nem venne észre senkit.

2014. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

én ilyen téren radikális vagyok - tehát ne feltétlen fogadd meg tanácsom - de bármilyen nehéz is, én otthagynám őt...

persze gyerekek meg minden, de ha nekem barátnőm (jó, az nem feleség) kifele kostolgat, nem én kellek neki, sőt, csak egyszer is félrelép, képtelen vagyok megbocsájtani neki, ott a kapcsolat egyszerűen szétesik számomra


ha nem én kellek neki, akkor nem leszek ott neki már többé

2014. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy kémprogram van a gépen. Nem nyomoztam utána soha ameddig nem adott rá okot...
2014. jan. 30. 16:24
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
Legyél már férfi és ne hagyd, hogy így megalázzanak. Én a helyedben tuti kiraknám.
2014. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%
Elégítsd ki szexuális téren, és akkor majd nem akar megcsalni.
2014. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, egy figyelmesebb ember vagy egy óvatos egy kémprogramot abszolút figyelembe vesz ha irkál:) Senki nem ostoba:)

Ki az aki a helyére akar ennyire gyorsan ülni a nejednek?:D

2014. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!