Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek átvert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvert?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a kedvesemmel 5 éve. Amikor összejöttünk, akkor arról volt szó, hogy 2-3 éven belül gyereket vállalunk és összeházasodunk, mert mindkettőnk család centrikus és ezt tartja a legfontosabb értéknek.

Telt múlt az idő és nem történt semmi...

A napokban próbáltam erről beszélni vele, de a reakciója az volt, hogy Ő szeretem engem és ha én is szeretem őt, akkor ne erőltessük ezt a témát még.

Én csak lestem ki a fejemből, mert erre a válaszra nem számítottam. Nem értem, miért változott meg a véleménye ennyire. Minden rendben van a kapcsolatunkban egyébként, szeretjük egymást. Talán egy kicsit Ő zárkózottabb, de ezt én el tudtam már fogadni.

29 N



2014. febr. 7. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezek szerint megsincs minden rendben.

Lehet, hogy szeret, de nem ilyen nkt kepzelt el felesegnek es a gyermekei anyjanak. Ot ev alatt kiismert. Nem atveres szerintem.

Csak mar nem kozosek a celjaitok.

2014. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Talán azert valtozott meg, mert a világ is valtozott körülötte. Munkanélküliség, kilátástalanság - nem mindenki gondolja ugy, hogy biztos hátteret tud nyújtani a gyermekvallalashoz.
2014. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha a telő-múló idő alatt védekeztél, akkor mi a fene történhetett volna. Ha pedig nem védekeztél, és mégsem jött a gyerek, akkor vizsgáltassátok ki magatokat.

Vagy úgy működik nálatok, hogy : "Na, akkor holnaptól nekifogunk a gyerek-projekt megvalósításához anyjuk, készülj!" ?

Beszélnetek kéne arról, hogy mi változott meg köztetek, bennetek, veletek.

2014. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, hogy esetleg már nem én vagyok az a nő akit elképzelt hosszú távon maga mellett. De mégis együtt élünk. Nem veszekszünk. Megosztjuk a feladatokat, nem vagyunk besavanyodva sem. De nekem már hiányzik a baba az életemből. Egyre jobban. Gondoltam eljött az idő, hogy tervezzünk.... szerinte meg nem.

Egy zárkózott emberrel nem tudom hogyan lehet olyan témát átrágni, amiről elmondta hogy már nem akar beszélni róla?!

2014. febr. 7. 10:36
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Ez a válasz a legnagyobb hülyeség amit írhattál. Hogyne védekeznék?! Az Ő beleegyezése nélkül nem fogok csak úgy teherbe esni!!! Mégis mit gondoltál.
2014. febr. 7. 10:38
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinuleg remekul elvagytok, mint a befott. Nem tudtok elore lepni. Ez a kalcsolat halala.
2014. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Egy zárkózott embernek beszélni, beszélni és beszélni kell. Megértően, kedvesen. Én elmondanám neki, hogy volt már erről szó köztetek és hogy te úgy érzed részedről működhetne, ő neki mi a baj? Nem te vagy az a nő?

Kérdezz konkrétumokra.

Sajnállak, mert ha nem volt jele ennek az egésznek, nem lehet most könnyű neked.

Kicsit az én párom is zárkózott és mindig megértően ki kell szednem belőle, konkrét kérdésekkel bombázva. Aztán megunja és elmondja, ha nem találtam el. :)

2014. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Anyagilag hogy álltok? Hol laktok? Munka ügyben mi a helyzet? Ha szülnél, vissza tudnál menni dolgozni? Volt a parod családjában válás? Milyen a kapcsolata a szüleivel?
2014. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Üljteke le beszélgetni és kérdezd meg, hogy hol a látja a kapcsolatotokat 5 év múlva. Ha nagyon nem egy irányba eveztek lehet ki kéne szállni a csónakból.
2014. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Anyagilag stabilan vagyunk. Bár neki néha már irreális vágyai vannak ezen a téren...

A családja szinte minta család.

2014. febr. 7. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!