Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen gyűrű arra utalhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen gyűrű arra utalhat, hogy viselője házas?

Figyelt kérdés

[link]


Jobb kéz, gyűrűs ujjon láttam egy hasonló gyűrűt. Az volt az érdekes, hogy nem vastag ez kaikagyűrűnek? Az illető neve nem utal házasságra.



2014. febr. 7. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is ilyen vastag karikagyürüm van, férjnél vagyok 8éve, és felvettem a férjem nevét, példa: férjem neve Kovács Péter, én meg így viselem a nevem az esküvő óta: Kovács Andrea.
2014. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell felvenni a nőnek a férj nevét, maradhat a lánykori is. A mai világban már akármit jelenthet egy gyűrű. Van aki a köves gyűrűt tekinti eljegyzésinek, más a karikát. Van aki nem is visel gyűrűt még is házas, másnak karikagyűrűje van és még sem házas. Szóval bármit jelenthet.
2014. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
nem nem vastag, munkatársamnak is ilyen van a ujján és házas.
2014. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez konkrétan karikagyűrű. Jobb kézen házasságot, bal kézen jegyességet jelent, bár ezt nem mindig tartják be, ott hordják, ahol kényelmesebb.

A karikagyűrű bármilyen vastag vagy vékony lehet, sőt, lehet benne kő vagy valamilyen minta is. Nagyon sokféle létezik.

2014. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy hagyományos karikagyűrű. Az, hogy a neve nem utal házasságra az illetőnek, még nem jelent semmit. A gyűrű beszédesebb.

Én is házas vagyok, a férjem vezetéknevére cseréltem a sajátomat. Így rólam se tudják, hogy voltaképpen asszonynevem van.

2014. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
szerintem ezek akik ilyen gyűrűt hordanak azok mind a végzet-hegyéhez tartanak mert ott van dolguk
2014. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is ilyen van,ez a régi fajta cicomamentes karikagyűrű.Ez a vastagság azért jó,mert nem formálódik el könnyen.

Valószinű házas akin láttad.

2014. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy nagyon is jellemző karikagyűrű, ami a jobb kézen házasságot jelent. Elég ritka, hogy valaki divatból hord ilyet, konkrétan én még csak házasokon láttam hasonlót.


Manapság már nagyon sokan nem meghagyják a lánykori nevüket a házasság után is. De akár úgy is fel lehet venni a férj nevét, hogy a férj vezetékneve -né utótag nélkül és a feleség keresztneve.

2014. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Az én karikagyűrűm pont ilyen vastag, csak matt fekete (volfram), a nevem pedig a férjem vezetékneve + az én keresztnevem.
2014. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, utalhat. Ez egy karikagyűrű.
2014. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!