Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk hàzasok. Kettő gyermekünk van. A férjem szeret és mivel nagyon jó anyagiak között élünk, mindent meg is ad nekünk. De én egyre gyakrabban nem tudom elviselni. Napi szinten veszekedünk. Arra gondolok, hogy a pénz nem minden, elhagyom. Persze a vàlàssal én nem jönnék ki jól. Meddig tűr az emb er a jólétért? Nem csaljuk egymàst, csak nagyon megromlott a kapcsolatunk. Pró àltam vele többször beszélni, de nem lehet. Ég és föld vagyunk.
2014. febr. 8. 22:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ég és föld vagytok, az csak most derült ki??
2014. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
Töltsetek külön pár napot. Nálam megoldotta
2014. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem most, de sokàig elvakított engem a pénz. Most nem megoldott a pàr nap, nagyon csöpp a kicsifiam, a férjem pedig nem lenne hajlandó elmenni napokra. De köszi.
2014. febr. 8. 22:37
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ugyanez a helyzet.Mindennap veszekedés van, a munkája miatt hazahord minden stresszet, rajtam vezeti le.Ma este pl. bementem a szobába TV.-t nézni és bejött kérdezte,hogy miért vagyok itt.Mondtam neki,hogy már menekülök elõled, mert ugy néz ki, hogy zavar bennünket egymás személyisége.Nekünk is megromlott nagyon a kapcsolatunk és igen én sem jönnék ki jól anyagilag.A válás napról-napra érik bennem.Nem leszek senkinek a stresszlevezetõje,másokkal meg viháncol,mintha semmi sem lenne.
2014. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%

6 évig nem tűnt fel, hogy ég és föld vagytok? Miért szültél akkor 2 gyereket?


Mi is nagyon különbőzőek vagyunk a párommal, de ezért nem nennék tőle külön, hiszen így szerettem meg. 13,5 éve vagyunk együtt és 3,5 éves a kislányunk.


Ha nem megy együtt és nem is akarjátok megoldani, akkor menjetek inkább külön. A 2 kicsinek semmit nem fog jelenteni az anyagi biztonság, ha közben a szüleik között érzik a feszültséget.

2014. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

"A férjem szeret és mivel nagyon jó anyagiak között élünk, mindent meg is ad nekünk"


NEM ÉRDEMLED MEG EZT A FÉRFIT!

Azután ha elválsz majd,

ne tartsál igényt a pénzére se!!!

2014. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Mentálhigiéné órán azt tanultuk anno , hogy a legtöbb válás/veszekedés a rossz kommunikációból adódik , vagy az h egyáltalán nem kommunikálnak. Üljetek le még egyszer és normálisan beszéljétek meg a dolgot.
2014. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem válnék mivel nem is házasodnék pénz miatt.
2014. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
40%
Aztakutyamindenitneki... 6-os, szerinted ha valaki eltartja a családját, akkor mindent el kell neki tűrni? szerinted pénzzel meg lehet venni a jóindulatot? Hát most elárulom neked, ha eddig nem tudtad, hogy nem lehet! Attól, hogy biztosítja a jólétet, még emberként kellene viselkednie a feleségével és tisztelnie kellene őt annyira, hogy normálisan beszél vele. Ha pedig nem akarja/tudja az anyagi hátteret biztosítani, akkor pedig ne hisztizzen, mint egy óvodás, hanem kommunikáljon! Bevallom, én ilyen családban nőttem fel, azzal a különbséggel, hogy apám nekünk semmilyen jólétet nem biztosított. Itthon mi voltunk mindig a sz*rok, mindenki mással meg boldogan viháncolt. Hát igen, nekem olyan apám van, aki mindenki előtt lejárat, akinek nincs semmi felelősségtudata, és aki szerint a rokonai a pszichológusával együtt összeesküdtek ellene. Kicsit sem paranoid az öreg, áhh...
2014. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
44%
Na jó most ebből a kérdésből egyértelműen látszik, hogy a kérdező a pénz miatt ment hozzá. Nehogy már ezért is a férfi legyen hibás, hogy egy ócska ri..nc lett a felesége.
2014. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!