Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, meddig működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, meddig működhet egy házasság intim kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Párom és én 5 éve vagyunk együtt,2 éve vagyunk házasok. Van egy másfél éves gyerekünk,akit mindketten imádunk,látszólag tényleg olyanok vagyunk,mint egy tökéletes család,viszont... Amióta teherbe estem,mintha direkt húzott volna egy falat maga elé,nem nyúlt hozzám. Próbáltam a kedvében járni és orálisan örömet okozni neki,de pár perc után közölte,hogy ne haragudjak,de csak a mozgó hasam tudja nézni,csak arra tud gondolni,hogy ott a gyerek. Nem értettem,hogy az orális dolgoknak mi köze ahhoz,hogy valaki a hasamban van,de elfogadtam. A terhességem alatt többször említette,hogy nem tud rám úgy nézni,mint nőre,mert csak az anyát látja bennem. Aztán megszületett a fiúnk,utána ugye 6 hétig tilos a szex,de mit számított ez már fél évhez képest... Ezalatt a 6 hét alatt csak azt hajtogatta,hogy mennyire kíván már,mennyire szeretne velem lenni. Eltelt a 6 hét,de nem történt semmi. Nagyon le voltam lombozódva,egyrészt a plusz kilók miatt,másrészt amiatt,hogy nem próbál meg közeledni felém. Szülés után 7 hónappal vettem először erőt magamon,hogy megpróbáljak közeledni felé,sikerrel is jártam. Azt mondta,hogy el is felejtette már,hogy ez milyen jó. Nem is akarom túlragozni,az a lényeg,hogy azóta kb. 5x volt köztünk valami,akkor is az én kezdeményezésemre. Borzasztóan fáj,hogy egyáltalán nem lép semmit felém,abszolút semmit. Sokszor tényleg úgy érzem,mintha csak lakótársak lennénk,élünk boldogan,csak épp valami nagyon hiányzik. Nem értem,mi változott meg benne,nem lehet vele erről beszélni,mert azt mondja,hogy hagyjam már,ő kíván engem... Úgy érzem nem bírok így tovább élni,szinte minden este sírok és magamat okolom. Nem vagyok már kövér sem,lefogytam a régi súlyomra,adok is magamra itthon is,nem felejtek el nő lenni es mégsem kellek neki. Meguntam,hogy mindig én kezdeményezek és soha nem kapok visszajelzést,hogy csinos vagyok,vagy szép,vagy jót főztem,akármi. Nagyon szeretem a férjemet,nem akarok nélküle élni,de ebben az állapotban vele sem tudok. Mit tegyek? Van erre megoldás?
2014. febr. 11. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kísérteties a hasonlóság a Rippel történettel. Ugyanez történt. Ott válás volt a vége. Lehet 3. fél van?
2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Számomra kissé éretlennek tűnik a férjed.

Nem tudom, mit lehetne még itt tenni. Kicsit szakadjatok ki otthonról... nem tudom. Ne haragudj, én most tényleg nem tudok értelmesebbet írni, teljesen megakadtam annál a résznél, hogy "csak a mozgó hasam tudja nézni..."

2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Êrdemes felkeresni mediatort aki segit


A fêrjed anyukakkênt tekint rad nem mint nõre.

Elsõre elhivnâm 2 napos csakti ketten egy wellnes hetvegere ha nem rendezödik párterápia

2014. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondtad ezt neki? Hogy szeretnéd ha bókolna, kezdeményezne, stb? Lehet, hogy ha mondanád, az segítene. Megkérdezheted tőle, miért van ez így, lehet hogy van rá valami oka, amin könnyen tudtok változtatni.
2014. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan rá kell kérdezni, hogy ha kíván, akkor miért nem kezdeményezi a szexet. Ha terel, meg nem válaszol nyíltan, az is jelzés értékű lesz.
2014. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már mondtam neki,hogy jól esne,ha bókolna,jól esne,ha néha mondaná,vagy legalább éreztetné,hogy szeret. Kérdezte,hogy miért,nem érzem? Mondtam,hogy nem. Erre nem mondott semmit. Amikor először együtt voltunk a szülés után,akkor kérdeztem,hogy eddig miért nem akart? Azt mondta,hogy lehet,hogy nem tett jót,hogy bent volt a szülésnél... Ő akart bejönni oda is. Nem erőltettem rá soha semmit,nem is fogok. Nagyon rossz,hogy csak én kezdeményezek,annyira egyoldalúnak érzem. Nem hiszem,hogy megcsal,mert nem lenne rá ideje. Délután 1-től dolgozik este 11-ig,ráadásul apukám a munkatársa,együtt járnak. Igaz,voltak már furcsaságok,hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem,de valahogy annyira bizton mondja,hogy hiszek neki.
2014. febr. 11. 19:30
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
"Azt mondta,hogy lehet,hogy nem tett jót,hogy bent volt a szülésnél." - Kész, ennyi. Megundorodott a látványtól, és most már mindig ez lebeg a szeme előtt.
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Szoktad időnként ráhagyni a gyereket és egyedül, kiöltözve elmenni valahova barátnőkkel? Ha nem, akkor mostantól csináld. És legyél kicsit rejtélyesebb, ne számolj be neki, hol és kivel voltál. Ébreszd fel benne a szunnyadó oroszlánt. Ha ennek sem lesz hatása, akkor tuti van valakije.
2014. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam egy pont ugyanilyen sztorit, ott is a hapsi bent volt a szülésnél és nem bírt többet lefeküdni a feleségével, pedig ott is ő akart bent lenni szülésnél. El nem tudom képzelni, hogy lehet ezen segíteni, de szerintem is ez a gyerek téma lesz az oka.
2014. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Este mikor fekszetek egymás mellett a sötét szobában elalvás előtt kérdezd meg tőle, hogy mi az oka rá, hogy nem kezdeményez az elmúlt X időben. Egy ilyen koknrét kérdésre, úgy, hogy nincs semmi bezavaró tényező (TV, sz.gép..) amihez a válaszadás helyett menekülhet meg kell beszélnie veled. De semmiképp ne számonkérő vagy vádló legyen a hangnemed. Én ezt már "alkalmaztam" és nagyon jól sikerült. Csak egy szimpla, halk, nem kötekedő kérdés amire egyszerűen csak őszinte válasszal lehet reagálni. Aztán lehet, hogy egy jó kis megbeszélős szitu lesz belőle!
2014. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!