Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lány- és Nőtársaim: Őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány- és Nőtársaim: Őszintén ti mennyire viselitek el egy kapcsolatban/házasságban az olyan férfit, aki folyton hódítani akar, s ez dobja fel?

Figyelt kérdés

Hogyan viselitek el az ebből fakadó hosszú nyugtalanságot, bizonytalanságot és hajszolást a nyugodt esték, pihenések és közös hobbik helyett/mellett?

Milyen a helyes és kiegyensúlyozott kezelése egy ilyen izgága férfinek? Ezen a tulajdonságán kívül nagyon kedves, őszinte és pozitív természete van.



2014. jan. 14. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire..eyg próbálkozásom volt..

Csúnya pofáraesés lett belőle...szerencsére 20 alatt történt.. Megtanultam rendesen...

Az iylen pasik vagy "kinövik" vagy nem, de amíg nem addig nem tartős kapcsolatra valők, csak fájdalmat okoznak..

2014. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Tudod a folyton hóditandó pasira csak csendesen annyit mondok, azért van a nagy hóditási vágya, mert egy normális nő pillanatok alatt lép tőle. Ezért kell ujabb és ujabb egyed, akinek ideig óráig előtudja adni a "férfit". Ez is köztudott. Ezért számomra az a "nagy" bika, aki 40-esként huszon-tizenéves fiatal nőknek/gyereklányoknak adja elő magát, az tőlem max. egy gyenge sajnálkozó pillantást vált ki. Mert szerencsétlen ifjuságnak még betudja magyarázni ideig óráig, hogy ő a valaki, de egy 301-40-es nő szóba se áll vele:D
2014. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfival nem tudnék elképzelni kapcsolatot, mert ez nekem nem normális egy kapcsolatban, hogy mindig hódítani akar.
2014. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
jajj megint egy szánalmas,önsajnáltató kérdés,feminizmus 2014....lol
2014. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddig válaszaitokat.

Igaz, hogy akkor azt sem kell elfogadni, ha azt állítja, hogy neki fontos, hogy folyton engem hódítson meg a kapcsolatban? Számomra nagyon olyan szaga van ennek, hogy nem csak engem ...

Kár, hogy 30-on felüli srácok esetében is sok az ilyen.

2014. jan. 14. 22:29
 6/10 A kérdező kommentje:

... és sokszor hódítson meg ...

Nem olyan a természetem, akinek jól esik sportot űzni a másik elutasításából, eltolni folyton magamtól (azért, hogy nőjön az ego-m), főleg megjátszani ezt azért, hogy ő újra és újra hódítson meg engem.

Prűd vagyok szerintetek? Közvetlen, társasági lány voltam mindig is.

2014. jan. 14. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán nem illetek össze. Hozzá olyan lány passzol, akinek az önértékeléséhez hozzá tartozik, hogy mindig megerősítsék benne. Te nem ilyen vagy. Csak nem vagytok egymásnak valóak, de attól még egyikőtök sem lesz kevesebb. :)
2014. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem állnék ilyen típusú férfival komolyan össze...
2014. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem viselném el. Azonnal szakítanék, ha ilyen lenne a párom.
2014. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a két dolog (normális esetben) kizárja egymást. Ha állandóan hódítani akar, akkor úgysem képes megállapodni senki mellett. Ha mégis ezt teszi, akkor az csak valamilyen okból, a látszat kedvéért kell.

Alapvetően a nőknek szerintem ebben a felállásban nem sok választása van, mert miután meghódította őket a pasi, úgyis továbbáll. Ha a látszat kedvéért mégis marad, az úgyis hamar kiderül, hogy nem igazi kapcsolat. Nem kapcsolat, csak valami más. Akkor pedig érdemes túllépni rajta. Ebből boldog együttélés soha az életben nem lesz.

2014. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!