Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is halálra itélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is halálra itélt az a házasság, ami az első, hosszútávú kapcsolatból születik? Illetve ha csakis vele volt szexuális kapcsolat házasság előtt?

Figyelt kérdés
Sokak szerint ki kell élni magunkat, főleg szex terén. Van itt olyan, akinek esetleg az első hosszútávú kapcsolatából lett házasság, gyerek és még mindig együtt vannak?
2014. jan. 27. 17:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
van, mi 9 éve vagyunk és nekem ő volt az első komoly barátom. jól működik
2014. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de én ezt a ki kell élni magadat sem úgy értem mint itt. Igen a házasság előtt meg kell ismerni egymást,jobb ha pár évet élnek is együtt és utaznak, hogy a gyereknek legyen mit mesélni, nem anyós nyakára házasodni költözni 20 évesen.
2014. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a barátnőmnek és a férjének is ez az első kapcsolata. Még csókolózni se csókoloztak mással.


7 éve házasok. A kislányuk 5 a kisfiuk 2 éves. Nagyon boldognak tűnnek nekem. Persze az életükbe nem látok be, de olyan egészséges család:)

2014. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Az emberek különbözőek, nemcsak szexuális igény, de alkalmazkodóképesség, belátás, türelem, a partner iráni megbecsülés és egyebek tekintetében is. Saját tapasztalatból mondom, hogy akár egy életet is le lehet élni első kapcsolatból születő házasságban és akkor is, ha ez volt az első házasság előtti kapcsolat. Persze ehhez az kell, hogy a feleknek legyen kellő önállósága, elfoglaltsága, amikor is nem csupán a szex és az anyagiak jelentik az összetartó erőt.
2014. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk az sem mindegy mikkor ismerték meg egymást. Mai tinik 15 éves barátjuknak én sem sok esélyt adok.
2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Ezt csak ma hiszik így. Nekem a férjem volt az első, nem éltünk együtt a házasság előtt. Leéltünk együtt jó házasságban 30 évet, és felneveltünk 3 gyereket.

Ők sem "élték ki" magukat a házasságuk előtt, mégis együtt vannak 10-15 éve.

2014. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ilyen ismerősöm van, és mind együtt vannak.

Ellenzem, hogy valaki a leendő férjének tartogassa magát, mert tényleg nagyon pofára lehet esni ilyenkor, de ha úgy alakul, hogy az első kapcsolatból házasság lesz, szerintem nem kell túlaggódni a dolgot. Csak emiatt nehogy szakítsatok, ha amúgy jól működik a dolog. :)

2014. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
Nalam nem mukodott, mindkettonknek az elso hosszu kapcsolat volt, 23 evesen ismertem meg, nem tinikent, de mindkettonkben benne volt a milyen lenne massal es tobbek kozott emiatt is szetmentunk.
2014. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Passiflora ***** válasza:
80%

"Halálra ítélve" biztosan nincs, legfeljebb viszonylag ritka, hogy manapság valaki így köt házasságot.


A családunkban is van ilyen, gimis szerelem, ma már 38 évesek, két gyerekkel, és boldogok együtt.


Rajtatok múlik, nem a statisztikákon! :-)

2014. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal 7 éve vagyunk együtt, mindkettönknek a másik volt az elsö minden téren. Van egy 2 éves gyermekünk. Bár még csak 23 évesek vagyunk, nem tudom mi lesz 20 év mulva, de most nagyon jol érezzük magunkat a másikkal:)
2014. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!