Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire számíthatok, ha a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha a férjemnek feltehetőleg afférje volt/van egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi történt, volt-e egyáltalán valami vagy van vagy csak az egyik fél remél többet. Amit tudok, hogy a férjem és a diákja között kialakult valamilyen baráti kapcsolat és félreérthető levelezgetésüket megtaláltam a férjem emailjei között, mikor a dolgainkat intéztem. Annyi szűrődött le, hogy a lány nagyon elveszettnek állítja be magát és köszöni, hogy a férjem van neki, rá gondol folyton. Nem hazudok, ledöbbentem. Nem akartam rögtön letámadni őt, hogy megtudjam az igazságot, de úgy éreztem felesleges várni,ezért megkérdeztem még aznap este, mikor ezzel szembesültem és lefagyott szó szerint, illetve elintézte annyival, hogy egy kislány, de nem néz rá másképp, mint ahogy kéne, nincs kedve erről beszélni. Még sosem volt olyan helyzet, amikor okot adott volna arra, hogy ilyen problémába kerüljünk, nem az a fajta ember. Fogalmam sincs hogy érdemes-e ezen gondolkodni tovább, de úgy érzem valami nincs rendben, nem őszinte, rosszul érintette, hogy megláttam ezt a dolgot és azóta próbál kevesebb időt itthon tölteni.


Nem tudom mit tehetnék, még sosem voltunk ilyen helyzetben és őszintén szólva a csalódottságon kívül mást nem tudok érezni, ezért az lenne a kérdésem, hogy ha valakivel történt hasonló megosztaná-e a tapasztalatát/véleményét? Egy fiatal férfi tényleg képes arra, hogy levegőnek nézzen egy másik nőt a családja miatt? Vagy miért reagál úgy, hogy hallani se akar róla?

31/N


2014. febr. 11. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány? Ha éppen tizen,akkor csak nem mááár...
2014. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Megkérdezhetem, hogy hol tanít a férjed? (középiskola?)

A tini lányok általában oda vannak a férfi tanárokért. Nem egy osztálytársam volt az énektanárba belezúgva anno. Ez szinte mindennapos. De az már nem az, hogy a tanár viszonozna bármit is.

2014. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Főiskolán tanít gyakorlatot, a lány 19-20 körül lehet. Nincs sok diákja, idén kapott először ilyen lehetőséget.
2014. febr. 11. 20:37
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Először is, nem olvassuk el a házastárs emaíl-jeit. Másodszor, ha már elolvastuk, akkor nem hozzuk a tudomására ezt. Harmadszor, tételezzük fel, hogy egy lelki nyavalygó kislányról van szó. Negyedszer, tanár és kiskorú diákja közti nemi kapcsolat bűncselekmény.
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy csak beképzeled magadnak az egészet, a kislány irkálhat bármit, attól még egyáltalán nem biztos, hogy a férjed csinált vele valamit. Ha azt írtad volna le, hogy miket üzent a lánynak a férjed, abból több derülne ki. Szerintem ne parázd túl a dolgot, csinálj mindent ugyanúgy ahogy eddig, kicsit figyelj oda a férjedre, az úgysem árt, csak használ és ha tényleg találsz valamilyen bizonyítékot akkor akadj ki, most még felesleges.
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet baráti kapcsolat. Én azon csodálkoznék, ha egy nős férfi is érdeklődne minden szerencsétlen kislány iránt, akivel kapcsolatba kerül.
2014. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%

"Mire számíthatok, ha a férjemnek feltehetőleg afférje volt/van egy lánnyal?"


Örülj neki hogy nem fiúval volt :o)

2014. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem lépek be újra, hogy ide másoljam az egészet, de nem egy darab levél volt. Összefoglalva nagyon sokat jelent neki, hogy másképp tud nézni a dolgokra azóta, mióta találkoztak és folyton rá gondol, hiányolja. Nem a levelet vonom kétségbe, mert azt nem tudom hogy lehet másképp értelmezni. Azt nem értem, miért volt mindig az a férjem válasza, hogy "Beszéljük meg telefonon vagy személyesen." Tudta, hogy az email nem biztonságos és olyan személyes jellegű dolgokról volt szó, amiket nem ott akart megtárgyalni. Ezért sem érzem úgy, hogy egy szimpla félreértésről lehet szó, itt kezdődik az egész probléma.
2014. febr. 11. 20:49
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

"nem az a fajta ember"


Ezt felejtsd el!

Ilyen nincs!


Ez nem "fajta" kérdése, hanem élethelyzet kérdése.

Azt írta, hogy boldog, hogy a férjed van neki.


Van még egyáltalán kérdés, hogy milyen jellegű a kettőjük közötti kapcsolat?


Ne dugd homokba a fejed!!!


A diáklány- tanár bácsi általános történet.

2014. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát, a lány típusától függ, de egy húsz éves lány már nő, nem kislány. Én 22 évesen jöttem össze az egyetemi tanárommal. Te ismered a férjed, de azért azt ne higyjük, hogy nem néz nőként a diákjaira. ;)
2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!