Igazam van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Multkor apam mondta hogy rakjunk rendet a szobamban. Ezt en nem akartam, mert ahogy en ugymond "beallitom" , ugy fogok megtalalni mindent.es szamomra minden a helyen lesz. Rendrakas utan szinte semmi nem volt a helyen semmit nem talaltam, ezt szovatettem nala hogy nem szeretnem tobbet, ha mas serte-pertelne matatna a fiokomban meg az iroasztalomon. Erre meg en lettem a rossz, szemtelen, tiszteletlen stb. Neki van igaza vagy nekem ?

2014. jan. 4. 18:26
 1/9 LamboLover ***** válasza:
100%
Részben...nálam a rend fogalma annyi ,hogy a dolgok egy olyan rendszerben vannak amiben megtalálom őket, de mégse néz ki úgy a szobám mintha lehányták volna.
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha Te raktál volna rendet egyedül gondolom sokadik kérésre,akkor most megtalálnál mindent.Mivel Apád rakott rendet,ezért megérdemled,és jobb ha csendben maradsz.

Neki van igaza.Tarts rendet a szobádban.

2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Apádnak van igaza. Ha magadtól rendet raknál, akkor nem alakult ki volna a következő párbeszéd

"rakjunk rendet a szobádban"

2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Enaa válasza:
61%
Szerintem neked van igazad. Apukád vagy neked akar jót, vagy rendmániás. Próbáld meg tapintatosan felhozni ezt a témát, és rakj rendet saját magad mielőtt ő szólna. sok sikert!! :)
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is meg lehet találni mindent, ha a földre szétszórod, vagyis az nem mentség, hogy "beállítod" magadnak.

A rend azt jelentette, hogy könyvek a polcon szépen egymás mellett, ruhák a szekrényben, összehajtogatva, tankönyvek és füzetek a fiókban, asztalon szépen?

Vagy a "rend" nálad egyedi értelmet kapott?


Jogos, hogy nem szeretnéd, hogy más sertepertéljen a fiókodban és asztalodon, de te betartod a család által elvárt rendet?

2014. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van apukádnak, mert ha te tettél volna rendet és nem neki kellett volna, akkor most mindent megtalálnál.

Persze senki sem szereti, ha piszkálják a dolgait, de tényleg tiszteletlen voltál. Jobb lett volna, ha azt mondod, hogy legközelebb majd te rendet raksz, mert úgy könnyebben megtalálod a dolgaidat. Csak akkor tartsd is be, hogy rendet tartasz.

2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valo igaz hogy nem volt rendnek nevezheto az, ami akkor uralkodott a szobamban. Viszont beszelni se konnyu vele mert ilyenkor sosem vesz komolyan barmit is mondok..
2014. jan. 4. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Azt írod, hogy rendrakás után semmi sem volt a helyén. Vagyis apukád az akváriumba tette a könyveid? A ruhákat az ágy alá esetleg?


Mert ha igen, akkor jogosan mondhatod, hogy senki se sertepertéljen meg matasson nálad.


Viszont azt hiszem, hogy felnőtt apukád valóban rendet rakott nálad, így azt szokd meg, ahogy ő pakolt össze. Ha betartod, akkor nem fog senki sertepertélni meg matatni nálad, és nem lesz vita sem ebből.

2014. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Örülj hogy nem kaptál két nagy pofont hogy nem tettél rendet ahogy apukád kérte és ne reklamálj ha nem tetszik tegyél rendet magad és ne várj arra hogy könyörögjön neked.
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!