Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem el akar vállalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem el akar vállalni egy külföldi munkát. Ebből válás lesz?

Figyelt kérdés

Párom Cipruson kapott munkát, szeretné, ha vele mennénk, de már nagyok a gyerekek, itt vannak a barátaik stb. Szóval én nem tartom jó ötletnek ezt az egészet.

Hat havonta járna haza, ami ugye sok idő ami a szexet illeti, mi lesz, ha megcsal? Szerintetek ebből válás lesz?

Három gyerekünk van.


2014. febr. 21. 20:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
42%
ja...számíts rá!
2014. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább te nem akarsz menni, és ráfogod a gyerekekre. Miért ne mehetnének a gyerekek is? Ott is van iskola, és barátkozhatnak másokkal is.
2014. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
65%
te tényleg ennyire hülye vagy hallod? miért csalna meg,mert külföldön akar dolgozni?örülj neki,hogy ő a sült galambot a szádba rakja,és még haza is fog járni,gondolom nem is kevés költségből...ráadásúl azt akarja,hogy VELE MENJETEK,akkor mi a probléma? tipikus magyar mentalitás...
2014. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
Én személy szerint örülnék ha olyan szép helyen lehetnék, de igazad van abban, hogy a gyerekeknek itt vannak barátai. Velük beszéltél már erről? Lehet, hogy nekik is tetszene az ötlet.
2014. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked egyből a válás ugrik be nem a férjeddel van a baj. 3 gyerek után azért nem 20 évesek vagytok, hogy ne bírnátok ki.
2014. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
72%

oh, én biztos mennék..

de ha te ennyire nem akarsz, akkor igen, nagy valoszinüséggel válás lesz, bár ha megbeszélitek, hogy nyitott házasságban fogtok ezután élni..akkor nem lesz válás.

2014. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
A nagyobbik fiamnak agusztusban születik gyereke, a két kicsi még iskolás. Amúgy én sem akarok menni.
2014. febr. 21. 20:39
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg ne a gyerekre fog, nagyszülőként meg főleg ki kellene bírni egy hónapot megcsalás nélkül.
2014. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
55%
utolso vagyok, itt azok is megcsalják az asszonyt akik 2 havonta hazajárkálnak..szerintem természetes, hogy évi egy-két családlátogatás mellett neki lesz kint valakije.
2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez furcsa, én biztosan a férjemmel szeretnék tartani, és vinném a gyerekeket is. Hogy te miért nem akarsz a férjeddel menni, inkább az a kérdés, és abból lesz a válás, nem abból, hogy külföldi munkát vállal a férjed.
2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!