Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem családja rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem családja rossz anyának és feleségnek tart, mert a férjem van táppénzen a gyerekünkkel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk, többször beszólnak emiatt, megvetően bánnak velem.


Vitába szálljak velük vagy engedjem el a fülem mellett?


2014. febr. 24. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Kerüld el őket, illetve a férjed ilyenkor nem foglal állást?


Vitatkozni teljességgel felesleges.

2014. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Először is kérd számon a Férjedet, hogy szó nélkül hagyja, hogy téged bántson az ő családja. Azért a férjed (többek között), hogy kiálljon érted és megvédjen. Ha ezt nem teszi meg, vele kellene elbeszélgetned. Ha nem előtte teszik, meséld el neki, és ha van benne egy kis jóérzés (nem előtted) megbeszéli a családjával, hogy be lehet ezt fejezni.Ha magától nincs ennyi esze, mond meg neki, hogy neked ez mennyire rosszul esik, és jobban mutat ha te intézed el az ő anyját... Egyébként semmi közük hozzá, és gondolom okotok is volt erre, ezt vagy megosztod velük vagy nem, de nem kötelességed magyarázkodni, mert akkor elismered, hogy "lehet ez probléma" és nem az. Az én ismerősi körömben is volt ilyen, furcsa volt az tény, de az ő döntésük és okuk is volt rá.
2014. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

"Az én ismerősi körömben is volt ilyen, furcsa volt az tény, de az ő döntésük és okuk is volt rá.

"



Mi a furcsa benne?

2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na, igen, szerintük is furcsa.... Nem értem, miért, de mindegy.


Próbáltuk már megbeszélni, de mindig az lett a vége hogy szaranya vagyok.


A férjem kiáll értem, akkor abbahagyják, de a következő találkozásnál kezdik újra.

2014. febr. 24. 17:42
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Akinek nem tetszik, hogy TI így döntöttetek, azok menjenek át az utca másik oldalára ha épp arra mentek.
2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Minek foglalkozol ezzel?

Szerintem ebben semmi különös nincs.

20 évvel ezelőtt velem és a tesómmal is apu volt táppénzen.

Akkor sem akadt fönn senki rajta, (

csak kesőbb a gimiben amikor az angoltanár kijelenttte, amikro feleltem és nálam a gyerekkel az apa maradt otthon, hogy ezt ő nem tartja életszerűnek és 2 est adott mert prőbálkoztam../nem az angoltudásomat tükrözte a jegyem:))


Mit tehetnél, ez nem is vita kérdése, főleg, hogy ez a kettőtök dolga a pároddal. Tehát min vitáznál a családjával?

A férjed hogy áll a dologhoz (gondolom nem rosszul, ha ő maradt otthon)


A férjednek kellene kiállnia melleted.


Szerintem örülj, hogy ilyen gondoskodó férjed van.

2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Óvatosan, de némi szemrehányó gúnnyal kellene megjegyezni, hogy egy gyerekszerető nagyanya vagy nagyapa ilyenkor felajánlja, hogy Ő lesz az unokájával. (egy nagyapa)
2014. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A furcsát úgy értettem, hogy nem szokványos, hagyományos. Ebben semmi bántó nem volt, vagy nem akart lenni. Ha úgy hozza a helyzet én is belemennék ebbe, de elsősorba szeretnék én lenni a babával. Egyébként az egyet nem értés nem ok a lepontozásra. A kérdésre válaszoltam.
2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Leszarni őket!!

Nyilván te keresed a többet. Ilyenkor nem mindegy azért ,hogy kimegy táppénzre a gyerekkel,hogy miből mennyi marad a hónapba.

Ezt mond el nekik.lehet ,hogy matekból gyengék.

Ja ő meg szar nagymama mert nem marad ilyenkor az unokával!!

2014. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
7 feltéve, ha nyugdijasak...a mi szüleink erejük teljében levő, dolgozó emberek, az én szüleim nincsenek 50 évesek, a férjem édesanyja is 50-es csak(sajnos özvegy)
2014. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!