Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi mikor költözik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor költözik el a családjától?

Figyelt kérdés

Ha ráunt a dolgokra?Ha van neki más?Ha levegőt és időt szeretne kapni?

Nem feltétlenül egy harmadik van a dologban?


2014. febr. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Ebbe bármi lehet.

Akár munkahely miatt való elköltözés, akár összejött egy lánnyal, egy ideje együtt vannak és úgy döntenek hogy együtt szeretnének élni. vagy csak simán egyedül szeretne élni. Sok minden van.

Én elvagyok még így 21 évesen a szüleimnél, bár már vágyok az egyedüllétre hogy külön költözhessek, de teljesen egyedül nem bírnám ki, meg anyagilag sem állok úgy hogy kitudjam ezt vitelezni.

Persze ha lesz barátnőm akkor vele összeköltöznék mert én nálam ez lenne az első ok.

2014. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat tudom,annyira szerelmes lett hogy a lány nélkül már nem tudta elképzelni az életét,a neje,gyermekei nélkül viszont igen. A családi légkör nem pokol volt,hanem nem kívánatos.
2014. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mikor fog kiderülni,hogy van e valakije?
2014. febr. 24. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor megtanul egyedül összecsomagolni :)


Jó jó azért ennyire nem egyszerű.

Szerintem ahhoz, hogy egy pasi lépjen vagy az kell, hogy kiderüljenek a dolgai és asszonyka kidobja, ezzel kényszerítve a lépésre, vagy annyira rossznak kell lennie asszonykával a közös életnek, hogy menekülnie kell.


A köztes állapotból a pasik nem tudnak kilépni valamiért.

2014. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha nem kap otthon elég szerelmet. Van egy barátom négy gyerekkel, aki lassan tizenkilenc éve van együtt a feleségével és most borult ki nála a bili. Mindig közeledett a feleségéhez, aki szinte mindenben helytállt kivéve a szexualitást. Pedig a férj mindig próbált szépen ölelgetve közeledni hozzá, de az együttlétek szinte mindig éjszakára korlátozódtak és már minden előjáték nélkül. Most összejött egy ifjúkori barátnőjével és tudom, hogy csak az tartja vissza, hogy nincs elég pénze, egzisztenciája, hogy új életet kezdjen.
2014. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!