Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem egyre elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre elterjedtebb jelenség, hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni arra használja fel a párkapcsolatot, hogy inkább a nővel tartassa el magát?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha szintén dolgozik ?

#férfi #párkapcsolat #család fenntartó
2014. febr. 14. 11:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
67%
Igen, csak szerinted.
2014. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem igazad van, de a két jelenséget kettéválsztanám.


Semmi rosszat nem látok abban, ha mindketten tisztességesen dolgoznak, de a nő fizetése magasabb.


Viszont semmi pénzért nem élnék olyan pasival, aki nem hajlandó dolgozni.

(Más kérdés, ha önhibáján kívül átmenetileg munkanélküli lesz.)

2014. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%

"hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni" - Kérdező, én nem tudok ilyesmiről...

Nálunk hol az egyikünk keres jobban, hogy a másikunk... na und? Egy kasszába megy...

2014. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerek ilyet. Nálunk is a férfi a fő kereső.
2014. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
95%

Régebben is volt már ilyen. De ez főként (szerintem) az alul iskolázott, nem jól szocializált réteget érinti.

Aki normális, dolgozni akaró ember, azzal maximum átmenetileg fordul elő ilyen. Tartósan semmiképp!

2014. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Naná,ha a nő a fő családfenntartó vszleg nem lóg most péntek napközben a neten.(részemről otthon dolgozom)


De a barátnőim kapcsolataiban is egyre gyakrabban ezt látom.Sőt a jobb férfi ismerőseim közül is azt hiszik nekem simán elmondhatják,hogy bár mindketten dolgoznak ő mikor pénzt kér a Volvojuk tankolására igazából pénzt költ az újabb szeretőjére de van példa még rendesen.


Amúgy az én párom rendes családfenntartó.


De én akkor is ezt egyre elterjedtebbnek látom másoknál.

2014. febr. 14. 12:21
 7/54 anonim ***** válasza:
94%

Nem jellemzőbb, mint régen.


Rengeteg olyan házasságról tudok, ami azért ment tönkre, mert a férfi megelégelte, hogy a közös költségek és a gyerekekre fordítandó összeg miatt neki túl kevés "zsebpénze" marad (piára, cigire), és ezért inkább nem adott SEMMIT se a közösbe (se a rezsire, se az ételre), de azt elvárta, hogy a felesége ennek ellenére is etesse, mosson rá...

--


Azzal nekem sincs gondom, ha a férfi közel annyit vagy kevesebbet keres, amíg nem úgy tesz, mint a fenti példában.

2014. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
26%
Rengeteg a kitartott nő is, ne aggódj. Egyébként meg naponta 4 felmérést nyomnak az arcunkba, ami szerint a férfiak átlagosan többet keresnek. Na de ha ez rossz dolog, akkor meg miért elvárás az, hogy a férfi legyen a fő család fenntartó?
2014. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Amúgy sajnos sok egyetemet végzett férfinél igenis előfordul.


Arra fogja a dolgot,hogy azért nem dolgozik,mert az ő végzettségével nem adja alulra.De persze ha a nővel tartatja el magát az nála nem alulra adás.


Sok egyetemet végzettnél,főként inkább bölcsész-irodalom stb szakos,- nem a közgazdászra,meg a jogászokra gondolok- csak a gyerekkorát akarta meghosszabbítani,mert így volt kényelmes.

2014. febr. 14. 12:27
 10/54 A kérdező kommentje:

8.részemről a kitartott nőkről,hacsak nincs otthon egy gyerek hadsereg is megvan a véleményem.


Főként,hogy a nagy semmittevésben csak szart keverni és fölényeskedni tudnak,aztán,ha a férfi lecseréli őket meg néz ki fejéből.

2014. febr. 14. 12:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!