Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha a boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a boldog házasságban élnél és a házastársadról kiderülne hogy biszexuális vagy (látens) meleg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a feleséged/férjed éveken keresztül elnyomta magában az érzéseit így te sem tudsz róla. De boldogan éltek, így a bejelentés abszolút váratlanul érne.

A kérdés alapja hogy nem egy olyan házasságról hallottam, ahol azért mentek szét mert az egyik fél azért ment bele egy heteró házasságba hogy ne vesse ki a környezete. Volt ahol már gyerek is volt.

Ti mit tennétek, hogyan lehet ezt helyesen kezelni?


2014. febr. 25. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Többé nem élnék boldog házasságban.
2014. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan kiborulnék, de azt tenném, amit az első.
2014. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Válnék,előbb utobb megcsalna,az meg mindegy milyen neművel.
2014. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha biszexuális lenne elfogadnám, és beszélhetnénk róla, nem kéne többé titkolóznia. Ha viszont meleg és csak azért ment volna bele a kapcsolatba, hogy a társadalom elfogadja, akkor természetesen azonnal vége lenne a dolognak. Nagyon fájna a hazugság, és hogy engem használt erre. De hozzáteszem, a mássággal semmi bajom, és ez a része a dolognak nem okozna törést.
2014. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt válnék, másrészt viszont nem gondolom, hogy az ilyen házasságok teljesen boldogok és kiegyensúlyozottak.
2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Amíg csak engem szeret, és nem vágy más emberrel testi kapcsolatra, addig ez megdöbbentő információ, de nem válóok (bár az komolyan elgondolkodtatna, miért nem bírt velem őszinte lenni?!).

Ha nyitott kapcsolatra vágyna, akkor válás lenne, nekem nem fér bele, semmilyen szinten!!

2014. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Válnék, mivel így egyértelmű, hogy én nem tudom megadni neki azt, amire vágyik, ő meg valószínűleg nem tudna hűséges maradni hozzám.

Mondjuk, ha 20 év után derül ki és már egyébként sem kívánom a hátam közepére sem, akkor nem tudom :)

2014. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés nem ennyire egyszerű, mivel az emberek nem 100%-ig vonzódnak saját vagy a másik nemhez, vagyis nem fekete-fehér esete áll fenn. Valaki 50-50%, valaki 30-70%, a többség mondjuk 98-2% vagy 99-1%. Persze, az, hogy ezt nem mondta el nekem, megrendítené a bizalmat, így a kapcsolatot is. Viszont ha én vagyok az az 1%, és továbbra is engem szeret, és nem akar félrelépni, akkor valószínűleg nem lenne nagy baj. De ha azt mondja, hogy mostantól mással élne... hát, az teljesen más tészta.
2014. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha " csak" biszex nem tennék semmit, de megcsalásnak tartom ha azonos neművel csal meg azt is.


De nem kell megcsalnia, hiszen monogám társadalomban élünk, nem kell neki mindkét nemmel szexuális kapcsolatban lennie, ez nem azt jelenti.

pl bennem biztosan van biszexuális hajlam, mégsem gondolom, hogy akármi közöm lenne egy másik nőhöz, hisze szeretem a férjemet. el szoktam fantáziálni néha a női testről, szépnek tartok egy női testet, mondhatom, hogy izgatónak.

de csak annyira, mint egy férfi testet, tehát ha megismerkedek egy nővel semmi olyan nem jut eszembe, ahogy egy férfival kapcsolatban sem, hiszen boldog párkapcsolatban, házasságban élek.


De ha az derülne ki, hogy meleg, akkor fájó szívvel elhagynám, mert egyikünk sem lehet boldog abban a kapcsolatban, hiszen neki a női test szexuálisan nem vonzó, ő férfivel kellene párkapcsolatban legyen.

sem neki sem nekem nem jó egy ilyen házasság.

2014. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sok meleg férfi él hetero házasságban, és titkolja a melegségét. El se tudod képzelni mennyi ilyen van, én több ilyet is ismerek.

Hagyd el, ne vacillálj ezen.

2014. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!