Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ráidomul a karikagyűrű az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráidomul a karikagyűrű az ujjamra? Mármint hozzászokik az ujjam?

Figyelt kérdés
Alig érezhetően nagyobb a karikagyűrűm mint kéne, mármint nem esik le, csak ha le akarom húzni, aránylag könnyen lejön. Elveszíteni nem hiszem, hogy menne, mert ha picit melegebb van akkor "tapad". Hozzáidomul majd az ujjam, meg fogja szokni?
2014. febr. 26. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, pár hét ha nem veszed le...nem idomul, csak megszokod..

hidegben érdemes figyelni, mert akkor könnyebben lejön, (de pl nekem elég nehéz melegben levenni,míg hidegben, ha jól megráznám a kezem akár le is tudna esni)

ha leveszem a gyűrűt egyértelműen látszik a helye, tán annyit idomult

2014. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
El lehet vinni ékszerészhez, és fél számmal össze tudják nyomni, hogy kényelmes legyen. A legtöbb gyűrűnél meg lehet csinálni. Én is megcsináltattam, mert utáltam, hogy lötyög.
2014. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Egy kalapácsüllőre rá helyezed az ujjadat,...rajta egy gyűrűvel.

Egy 2 kg-kalapáccsal rá kalapálod az ujjadra.

Ekkor garantáltan többet nem fog lejönni. A másik lehetőséget már az előttem szóló pontosan leírta,de lecsúszni akkor is letud(-hat) ha felázik pl a kezed,és napolajozol a strandon,ráadásul pénzbe kerül az ékszerész.


Az én módszerem, ingyenes.

2014. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze... biztosan kalapáccsal fogom ütögetni a 100 ezer ft feletti gyűrűmet...
2014. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel belehízol, mint mindenki :) - aztán azon idegeskedsz, hogy nehogy levágják, ha baleset ér. Nekem már volt ilyen szitum, hogy le akarták vágni és 10 perc szenvedés után jött csak le.
2014. márc. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!