Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan érjem el, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a párom ne legyen rendetlen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem jó házasságban élek, viszont van egy dolog, amitől falra tudok mászni és az a rendetlenség. A párom sajnos olyan hanyag, hogy néha úgy néz ki a lakásunk, mint a péró, és nem zavarja a káosz, egész nap kerüli a házimunkát. Hogyan érjem el nála azt, hogy ne csak akkor szánja rá magát takaritani, ha vendégség jön ?

2014. febr. 27. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Mi az a "péró"?


Összeköltözés előtt nem jártál nála, és nem tűn fel a kupi?


Én speciel menekülök olyan pasiktól, akiknek a lakásukban kupleráj van. Szeretem a pedáns férfiakat, nálam az ellenkezője kizáró ok.

2014. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kinek mi a rendetlenség... Amikor anyám "rendet" rakott a szobámba volt, hogy nem találtam amit kerestem, miközben a "rendetlenségben" ez soha nem volt probléma.
2014. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A rendetlenség fogalma, illetve a nem rendetlenségé:


Hogy nincs 2 napos edény a mosogatóban, nincs annyi ruha, cucc elől, hogy átessünk rajta, sőt semmi nem használt vacak nincs elől. Nincs használt PZS, kaja maradék, koszos tányér, szennyes a lakás különböző pontjain.


Legfőképpen az ismérve az, hogy ha jönne valalaki vendég hozzád, akkor szégyenkezés nélkül beengednéd?


Ha a válasz nem, akkor a gondolkozz el azon, hogy vagy irdatlan rumli van a lakásban, vagy nem mered magad felvállalni.

2014. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem ismerted, amikor összeházasodtatok, vagy már elmúlt a rózsaszín köd és kezded megismerni?
2014. febr. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valamivel csak kompenzálni kell, ha az ember hozzámegy egy ronda, nagyszájú nőhöz.....:)))))
2014. febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit elöl hagy azt mind vágd a fejéhez.
2014. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom elpakolsz utána, így nem is érdekli, mert te megcisnálod
2014. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, így szokta meg, ezt a mintát hozta magával, vagy csak simán lusta. Exem szülei pedánsak voltak, de ő nagyon lusta volt. Szó szerint semmit sem csinált meg, ha jött hozzá az anyja ő takarított, vitte le az egy hetes szemetet stb.
2014. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismertem őt, akkor még nem tulajdonitottam neki akkora jelentőséget, nem is volt rendetlen. Pár év házasság után jött elő. 1 hetes szemét, stb. amit irtatok. Pedig jó a házasságunk úgy érzem, csak neki nincs munkája jelenleg, nem is akar keresni, inkább lazit egész nap, és kibirja úgy hogy semmi hasznosat nem csinál, csak megy el az idő felette
2014. márc. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!