Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Család az első akkor is ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család az első akkor is ha számomra a civil élet egy nagy nulla?

Figyelt kérdés

12 év szolgálat után leszereltem,hogy a családommal legyek.9 éve vagyok házas év van két gyerekünk 10 és 8 éves.Fél éve vagyok itthon.Sokat foglalkoztam a srácaimmal de már zavar ez a nagy szabadság és kötetlenség.Elkezdtem dolgozni de nem élvezem.

Beszéltem a párommal erről,de ő egyszerűen elsírta magát.Amikor végre biztonságban otthon vagyok akkor megy el az eszem és mennék vissza.

A családom az első mindenben de így nem bírom és vissza akarok menni.De úgy érzem ezzel cserben hagyom a családom.Átbeszéljük az egészet oda vissza még vagy ezerszer.De most elég nagy lelki válságban vagyok és nem tudok dönteni kit válasszak.

Eddig is együtt voltunk és tudtuk nevelni a gyerekeket gondolom tovább miért ne menne?


2014. febr. 27. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, h csak nekem nem vilagos, de honnan szereltel le? Katonasag, rendorseg? Veszelyes helyen dolgoztal?

Ha nem, akkor mukodik a ketto egyutt. Bar biztos valtozasokkal es lemondasokkal jar.

2014. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Katona.

Tűzszerész majd speciális alakulat

2014. febr. 27. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne menne? Talán mert az egyik fél beleun. Családot közösen vállalunk, együtt éljük meg a mindennapokat, közel szeretjük egymást. Mindent ki lehet bírni egy darabig, de van az a pont amikor a kettő együtt nem megy. Neked ez az életed, de ezt ő már nem tudja elfogadni. Keressetek arany középutat, ha van ebben a helyzetben. Ha nincs, akkor te is tegyél a családodért, add fel a hivatásod, ha ők is hoztak érted elég áldozatot.
2014. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Okos tanácsot nem tudok adni sajnos (én is szürkének látom a világot adrenalin nélkül), csak egy kérdésem lenne: láttad a Bombák földjén c. filmet?
2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A civil életet azért találod nullának, mert sokkal kevesebb adrenalin termelődik emellett, mint a leírt korábbi munkánál. Feltehetőleg adrenalin-függő lettél. Érdemes lenne felkeresni egy erre szakosodott pszichológust/pszichiátert, mert itt feltehetőleg egy addiktológiai-jellegű probléma van.
2014. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én megértem a feleséged is, meg téged is... olyat esetleg nem lehet, hogy visszamész, de kevésbé veszélyes területre? vagy ez nem lehetséges?
2014. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12 év szolgálat után nem csodálom, hogy ingerszegénynek találod az életed. Szerintem is keress fel egy pszichiátert, mert ő segít visszaállni a "normál" kerékvágásba. Esetleg terápiás jelleggel kereshetnél valami extrém sportot.
2014. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pszichológust javasolnék. Nem azért, mert bármi gond lenne veled, hanem egyszerűen ő szakszerűen tud segíteni abban, hogy struktúráltan átgondold a helyzetet és a legjobb döntést hozd meg.

A feleséged ebben értelemszerűen nem tud segíteni, mert érintett a kérdésben, sőt, ellenérdekelt.


A pszichológus fel tud tenni olyan kérdéseket, amik ítélkezésmentesen, de összeszedetten segítenek a döntésben, mérlegelésben.

2014. febr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer hibázz és ha nem halsz bele kapsz elég adrenalint :))
2014. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!