Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Iszonyatosan megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megbántott a férjem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mielőtt érettségiztem, a családunkban kitört a balhé, kiderült, hogy apu évek óta csalja anyut. Baromira nehéz időszak volt, de túlléptek rajta és együtt maradtak a szüleim. Azóta jó pár év eltelt és megint volt egy kisebb balhé (más okból), amitől teljesen kiborultam. Akkor elmondtam a páromnak a régi eseményeket is, mert úgyéreztem felrobbanok, ha magamban kell tartanom továbbra is. El voltam keseredve és elmondtam neki azt is mennyire fájó pontja volt az az életemnek, hiszen egyik napról a másikra összedőlt akkor a kártyavár, az idilli családkép, amit addig megszoktam.

Ma volt egy kisebb vitánk apróbb felújítási munkákról. Úgy volt, hogy apósom átjön segíteni, ő ért hozzá, de lemondta és azt is hozzátette, hogy nem ő lesz a mi emberünk, kérjünk meg mást. Nem igazán értettem a helyzetet és rosszul is reagáltam le, vitatkoztunk, hogy miért nem képes ennyire az apja értünk. Az jött válaszként, hogy tudja hogy ez most nem annyira fair az apjától, de attól még nem kell egy r*hadéknak beállítani, mert még így is nagyságrendekkel jobb, mint az én apám, aki képes volt évekig d*gni anyám háta mögött. Ezt így szó szerint. Az állam leesett, a szemeim pedig felakadtak, el sem hiszem, hogy ezt képes volt a képembe mondani... Annyit reagáltam, hogy "gratulálok", sarkon fordultam és vagy fél órát bőgtem magamban. Én nem szidtam apósomat, csak értetlenkedtem és akkor képes ilyet a fejemhez vágni, amiről tudja nagyon jól mennyire fájó pont volt az életemben?

Mi a fenét csináljak? Nyeljem le? Vagy én viszem túlzásba? Nem hinném, hogy minősítenie kéne az édesapám cselekedeteit, aki ellenünk soha nem tett semmi rosszat, sőt... ha kéne tán a hátsónkat is kinyalná, csak hogy nekünk jobb legyen. És akkor ez a hála részéről...



2013. okt. 28. 19:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem túlreagálod. Főleg, ha tényleg r*hadéknak állítottad be az apósodat.
2013. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
53%
túlreagálod más apját lehet oltani a tiedet nem ?? HM???
2013. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
57%

Szóval te szapulhatod az apját, de ő nem mondhat semmit a tiédről?

Mellesleg teljesen igaza van.

2013. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
45%
Te reagálod túl. Te méltatlankodtál hogy apos miért nem tesz meg emnyit értetek, én is kb hasonlót mondtam volna a párod helyében.
2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
69%
lehet, hogy nem így kellet volna neki sem reagálnia, de a hogyan tovább kicsit erős. ha ezért szakítasz, nem sokat érhet ez a kapcsolat
2013. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Pendulum92 ***** válasza:
83%
Valószínűleg olyat mondhatál az apósodra, ami neked nem tűnt nagy bántásnak, de neki az volt, és dühében így vágott vissza, a fájó pontodra.
2013. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus esete annak hogy megbántott az igazsággal.. nem gondolod? Te is úgyanúgy elhordtad az apját hogy erre nem képes értetek. A férjed tényként közölte ami igaz..
2013. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
Már ne haragudj,de túl reagálod,és igaza van a párodnak.Remélem azért tudod,hogy másoknak is vannak problémái sőt nagyobbak is,mint a tied,férj és feleség vagytok legyetek egymáshoz őszinték,Ő az volt te meg elmentél bőgni,pedig igaza volt...az apásról van szó nem rólad mondott véleményt, egy ilyen kis apróság miatt azon gondolkodni vele maradj-e nagy butaság...ennél nagyobb problémáitok is lesznek megbeszélni kell nem duzzogni meg a szakításon agyalni
2013. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%
Bocs de a Te Apád is megéri a pénzét!Ellenetek nem tett semmit,az lehet,csak az Anyádot csalta évekig!
2013. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
73%

Vitatkoztatok, amjd közölted, hogy nem érted miért nem képes az apja ennyit tenni értetek. Ha vitatkoztatok akkor biztosan állítom, hogy ezt nem olyan könnyedséggel említetted, mint aki épp az időjárásról beszél.


Tehát te szidtad az apját (mert bármit mondasz, ez az), majd nem bírod elviselni, ha a kedves párod dühében visszavág neked olyannal, amit egyébként igaz is. Kétségkívül nem kellett volna így fogalmaznia, de biztosan állítom, hogy te is mélységesen megbántottad.


Szóval igen, túlreagálod.

2013. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!