Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha 25 éves koromig nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig nem találom meg azt a férfit akivel össze akarok házasodni, akkor utána valóban nehezebb, eláshatom magam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez igaz lenne, akkor lassan én is nekiállhatok a földkaparásnak...
2014. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
En 32 evesen talaltam meg.
2014. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Az élet felépítése annál nehezebb minél később állunk neki,például nekem azt mondták hogy 25 éves koromig próbáljam megszerezni az érettségit mert onnantól hatványozottan nehezebb,házasság fényében is lehet vizsgálni az esélyeket,épp egyik nap linkelt valaki egy ábrát hogy a nők és férfiak aránya miként oszlik meg életkoronként,Egyedülállóság,házas és özvegy volt a 3 állapot.


De kijelenteni semmit nem lehet biztosra.

2014. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ja, elég sokan áshatnánk el magunkat - értelmetlenül. 28 éves voltam, amikor megismerkedtünk, 32, amikor összeházasodtunk. És nem kivételes eset vagyok, a legtöbb kolléganőm, barátnőm hasonlóan járt. Nekem is volt egy "barátnőm", aki azt hangoztatta,h aki nem találta meg a párját az egyetem végéig, az már nem is fogja. Ilyet nyilván az az ember mond, aki fiatalon elkötelezte magát, nem úgy alakultak a dolgok, ahogy elképzelte, és ezzel próbálja magát vigasztalni.
2014. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Remélem ez nem így van :(
2014. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
28 évesen találkoztam a férjemmel, de az ismerősi körben is van több ilyen.
2014. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Én 26 voltam mikor találkoztunk, és nagyon sok barátnőm van így. Miért pont 25 év lenne a vízválasztó?
2014. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Régen valamiért én is a 25-öt éreztem lélektani határnak. Most vagyok 29, kanyarban sincs férjjelölt. :D Ez van. Egyébként szerintem nincs alapja a mondásnak. Max. annyi, hogy egyetemista korában még jobban eljár bulizni az ember, illetve ott az egyetem mint ismerkedési terep (ez a munkahelyre már kevésbé igaz). De egyébként nem gondolnám azt, hogy 25 után eláshatja magát mindenki.


Nekem is volt egy barátnőm, aki azt mondta, hogy aki az egyetem alatt nem találja meg a leendő férjét, annak igen nehéz dolga lesz. Ennek a lánynak mindig volt pasija, de végül ő sem az egyetemen megismert párjával házasodott össze.


29/N

2014. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért ez így kicsit sarokos de van benne valami.Pontosabban akkor kell nagyon megnézni kire pazarol éveket az ember...Mert majd ha 4-5 év utánn 30 körül szakít az ember,és keresni kezd újra párt,akkor már valóban kezdik a pasik az "orrhuzigálást".Sajnos tapasztalat.Főleg korban hozzád illőt nehéz találni,mert a harmincas éveik elején lévő férfiak pont a 25 körüli lányokat perferálják(aki már dolgozik,még fiatal de már nem kislány,és még nem akar "rögtön fészket rakni").Inkább a 40 felé járó elváltak érdeklődnek a 30-as nők iránt...
2014. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Utolsonak nagyon igaza van. Persze ne asd el magad:) de az teny,hogy huszonevesen sokkal konnyebb. Harmincaskent szinte lehetetlen part talalni, vagy legalabbis jo partit. Mert a harmincas ferfiak vagy hazasok es eppen a baba projekten ugykodnek vagy a huszon vege felhozatalbol valogatnak. Majd negyvenen tul rendezodnek megint pozitivabb iranyba az eselyek, az elso valasi fazis utan. Osszessegeben mint minden kozhelynek ennek is megvan a maga tudomanyos, feltudomanyos alapja.:)
2014. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!