Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha a lánytestvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lánytestvérét képes volt megütni akkor a jövőben a feleségét is képes lesz?

Figyelt kérdés

Lánytestvérével nagyon rossz a kapcsolata, nagyon felhúzta őt, ezért elég nagy pofont adott neki.

Előfordul, hogy az illetőnek (férjnek) vannak dühkitörései, ekkora csapkod, elvörösödik, nagyon ideges.

A feleségét még nem bántotta, de volt már, hogy erősebben megszorította (dühkitörés alkalmával).

Ezen kívül nagyjából minden rendbe a kapcsolatukkal, gyerek még nincs.

A férj tudja, hogy ez így nem oké, vállalja a pszichológust, de baromi nehezen nyílik meg, nem nagyon akar a dolgairól beszélni, viszont a rossz szokásától szeretne megszabadulni. Így nem tudom hogy fog neki menni...

Szerintetek ha képes nőt bántani akkor az már mindegy, hogy nevezzük testvérnek/anyának/feleségnek?

Ha oylanja van a többit is bánthatja?


2014. márc. 7. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha már legalább bevállalta a pszichológust, akkor talán a gyógyulás útjára lépett. És igen, ha megütötte a testvérét, a feleségét is megütné. Már megszorította erősebben.
2014. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Azért amire férj lesz csak kiderült, hogy bánik a nővel.
2014. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Képes lesz bizony. Sajnos tapasztalat. A pszichológus egy próbát megér, de nem bíznék annyira benne.
2014. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én elhagynám. Tedd ezt - amennyiben a pasidról van szó.
2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Voltam már baromi ideges nőre, éreztem is hogy "de megütném most", meg is érdemelte volna, mégsem tettem meg. Sztem aki egyszer megteszi, később is meg fogja.
2014. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2014. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez most komolyan kérdés? A leírás alapján egy agresszív állat. Igen, az, mert megrekedt az állati ösztönök szintjén. Ha tovább lépett volna, és képes lenne a dühét megfelelő módon kezelni, akkor lenne ember. Idő kérdése, hogy a feleségnél is mikor áll meg a megszorításánál, és mikor lendül a keze.

Off: milyen ember az, aki megüt egy másikat?? Ha annyira agyilag zokni, hogy nem tud szavakkal érvelni, csak a fizikai erejével, akkor nyilván egy hasonló színvonalú társat választhatott magának, azzal majd jól elverekszik, ordibál, mikor mit (amolyan putris kisebbség módjára), de egy érzelmes-intelligens nő nem fog megmaradni tőle, mert kezelés ide vagy oda, előbb utóbb úgyis félni fog tőle a nő, úgy meg milyen már a kapcsolat...

2014. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Reszben sajatomnak erzem a kerdesed, en vagyok a lanytestver. A tesom, igaz sosem utott meg, de anyammal, velem is tiszteletlen, a parjat meg imadja, a hangajat sem emeli meg vele, elfogadja az allaspontjat, nezetelteresekben egyenlo partnernek kezeli. Talan az lehet az oka, hogy abban nott fel, hogy apank sosem tisztelte a noket, igy minket sem anyankkal es ez az egesz gyerekkorat vegigkiserte.

Az is az igazsaghoz tartozik, hogy teged a parod mar megszorongatott, amire az en testverem nem merne elragadtatni magat.

Ha vallalta a kezelest en adnek neki egy eselyt. Mert ha vallalta erzi, hogy ez igy nem oke. Add meg a lehetoseget, hogy akarjon valtozni.

Ami az en szemelyes tapasztalatom, hogy a testverevel szembeni viselkedes nem feltetlenul suti ra a belyeget a parkapcsoaltra. Nalunk po t ez van, es magam is ledobbenek, hogy az en testverem tud igy figyelni nore, tudja tisztelni es partnerkent kezelni. Szivbol remelem, hogy nalatok is sikerul ezt ilyenmodon megoldani.

2014. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mustafa33 ***** válasza:
Igen, számolj azzal, hogy előbb-utóbb téged is meg fog verni.
2014. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pofonról van szó.
2014. márc. 10. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!