Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha a lánytestvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lánytestvérét képes volt megütni akkor a jövőben a feleségét is képes lesz?

Figyelt kérdés

Lánytestvérével nagyon rossz a kapcsolata, nagyon felhúzta őt, ezért elég nagy pofont adott neki.

Előfordul, hogy az illetőnek (férjnek) vannak dühkitörései, ekkora csapkod, elvörösödik, nagyon ideges.

A feleségét még nem bántotta, de volt már, hogy erősebben megszorította (dühkitörés alkalmával).

Ezen kívül nagyjából minden rendbe a kapcsolatukkal, gyerek még nincs.

A férj tudja, hogy ez így nem oké, vállalja a pszichológust, de baromi nehezen nyílik meg, nem nagyon akar a dolgairól beszélni, viszont a rossz szokásától szeretne megszabadulni. Így nem tudom hogy fog neki menni...

Szerintetek ha képes nőt bántani akkor az már mindegy, hogy nevezzük testvérnek/anyának/feleségnek?

Ha oylanja van a többit is bánthatja?


2014. márc. 7. 12:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És a lány olyan dolgot tett, amit a férfi a világon a legjobban utál (ezt a lány is tudja)

és kiküszöbölhető lett volna a részéről, pl. ha nem az orra előtt csinálja, hanem átmegy egy másik szobába.

És a testvér ütött először.

2014. márc. 10. 15:28
 12/14 mustafa33 ***** válasza:

A pofon is verés, ráadásul megalázó.

A lánytestvér is NŐ!

2014. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne keresd a mentséget, mert erőszakra nincs mentség. Tök mindegy, hogy ki ellen követi el, de ha nő ellen, vagyis gyengébb ellen, még nagyobb gáz.


Látom, már most mentséget keresel neki. Tegyed! Aztán majd olvashatjuk itt egy idő múlva, hogy ver/megütött a férjem mit csináljak.


Most még abban a helyzetben vagy, komolyabb problémák nélkül leléphetsz. Ne halogasd.


TÖk mindegy mit csinált a tesója, SEMMIRE nem mentség az agresszió!!!!!!!!!!!!!!!

2014. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, amíg vannak olyan nők, mint te, addig garantáltan lesznek agresszív pasik, mert van kit megtalálniuk!


Én már rég kirúgtam volna. Én az agresszió legkisebb jelére lelépek. És ez a verbális kommunikációnál kezdődik.

2014. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!