Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a feleségem részéről illetve van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Feleségem igen dekoratív nő, sokan leszólítják buszon, sétálás közben, próbálnak vele ismerkedni.

Az a bajom, hogy aki külsőre nem szimpatikus neki, azt lerázza úgymond úgy ahogy kell, viszont aki bejön neki, azt nem hajtja el, hanem összeismerkedik vele, ha újra találkoznak, cseverésznek, felveszi ismerősnek a közösségi oldalra, beszélget ott vele.

Nem értem, szerintem nem kéne ennyire közvetlennek lennie, az meg pláne nem szimpatikus a részéről, hogy aki bejön neki, azt nem hajtja el.

Túlreagálom?


2014. márc. 14. 12:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Szégyellem, de ezeket a levelezéseiből tudom, nekem nem mondja el.

Nem szóltam még sosem neki ezekről, meg hogy tudok róla.

2014. márc. 14. 12:38
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
hát nem tudom, én nőként azt mondom, semmi baj nincs ezzel, viszont ha a férjem csinálná ezt, nekem sem tetszene. Úgyhogy egyet értek veled, nem hiszem, hogy túlreagálod, én sem veszem fel közösségi oldalra azonnal, akit megismerek.
2014. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem reagálod túl, nekem se tetszene ha a férjem éppenhogy megismert csinos csajokkal találkozgatna, meg a közösségi oldalakon beszélgetne velük.

Ülj le a nejeddel és beszéld meg vele hogy ez nem tetszik neked.

2014. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha ilyen barátkozós típus, akkor azt mondom, belefér. Persze ehhez nagyon kell ismerni a másikat.

Viszont, az hogy szelektál közöttük és ráadásul a külső alapján, az már elég gyanús.

Ha megismerkedik egy normális emberrel, akkor persze kialakulhat barátság, ha valamiért fontosnak tartja, de ott nem a külső alapján tartja fenn az ember az ismeretséget.

És persze az is gyanús, ha ezek az új "barátok" kizárólag férfiak és nőkkel sose ismerkedik meg.

2014. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván nem rögtön veszi fel őket ismerősnek.

Férfiak között érzi jól magát, inkább fiú barátai vannak.

2014. márc. 14. 12:46
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Vágyik a folyamatos elismerésre, rajongásra, udvarlásra. Szóval valami hiányzik az életéből, ha ez okoz neki örömet.
2014. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Feleségem igen dekoratív nő, sokan leszólítják buszon, sétálás közben, próbálnak vele ismerkedni.


Érdekes, nekem is vannak baromi dekoratív ismerőseim, de úgy látszik, ők normális helyen élnek, mert senki nem szólítja le őket...


Dicsekedni akartál a haveroknak, hogy milyen jó nőd van, így jártál.

2014. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Nézőpont kérdése. Ez egy újabb, eddig nem ismert információ a partnerről. Tudomásul kell venni a létezését és el kell dönteni, hogy izgatod-e magad miatta, vagy elfogadod, mint személyiségi jellemzőt. Ugyanakkor el kell döntened, hogy elengeded-e simán, ha "valami" történik, vagy hatalmas botrányt csapsz és válsz.
2014. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Ő az a tipikus nagyon nőies nő, olyan Madonna típus, akinek muszáj rengeteg bókot kapni a pasiktól. És az is elképzelhető, hogy egy idő után téged meg is un, el is dob, ha mér nem vagy neki elég izgalmas és nem érzi magát melletted nagyon nőnek. Sajnos ezt a típust választottad, élvezd ki, és tegyél meg mindent azért, hogy melletted maradjon, és ne aggódj, mert azzal javítani nem, csak rontani lehetne a helyzeten.
2014. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Hogy is van a vicc..? Inkább megosztanád a legfinomabb falatokat a barátaiddal, mint hogy egyedül ennéd a szart??
2014. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!