Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lépjek tul? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tul? Normális hogy ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk eggyutt (3 éve házasok),és ezt lehe szo szerint érteni mert eggyutt toltott 6 évunk során még egy napot sem voltunk kulon egymástol.Kihult a kapcsolat már nem voltunk boldogok egymás mellet.Most 2 napja vagyunk kulon (tegnap még 2 percre felugrott valamiért amit itt hagyott)Tehát tegnap láttam igaz csak egy picit,most ugy érzem megorulok annyira hiányzik.Szo szerint fáj hogy nincs itt velem.Este is boghetnékem volt hogy nincs velem elalváskor.

Ossze vagyok zavarodva nem tudom szeretem e még vagy ez már csak ragazkodás.Nem volt még ilyen hosszu kapcsolatom és nem tudom azért fáj ennyire mert még szeretem vagy csak mert ennyire hozzászoktam hogy velem van mindig.Sajnos nincs itt se barátnom se senkim akivel legalább meg tudnám beszélni.

Az biztos hogy már nem volt jo a kapcsolatunk,nem voltunk boldogok,de jelen helyzetben megkockáztatom hogy még az a boldogtalanság is jobb volt ennél a fájdalomnál!:(



2014. márc. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont egy kis külön töltött idő kell ahhoz,hogy rádöbbenjetek,mennyire hiányzik a másik.Próbálj megnyugodni egy kicsit,és így nézni a helyzetet.Pihenj,gondold végig a dolgokat.Pár nap múlva fel is hívhatod,ha nagyon nem bírod nélküle,és akkor talán higgadtabban megtudjátok beszélni a dolgokat.Ha mindketten akarjátok,van esély rendbehozni a kapcsolatot.
2014. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális amit most érzel. Még akkor is az lenne, ha konkrétan gyűlölnéd, nemhogy így, hogy erről nincs szó.

Kihűlt a kapcsolat, sokszor van ez így. Majd meglátjátok pár nap, vagy egy-két hét múlva, hogy mit éreztek, és hogyan tovább.

Az biztos, hogy nem volt egészséges, hogy a hat év alatt egyetlen napot sem töltöttetek külön. Az megfojt.

Fel a fejjel, legyél erős, sírj ha úgy érzed, hisztizz, ordíts, add ki magadból a feszültséget, mert az igenis kell ahhoz, hogy később higgadtan és tisztábban lásd a helyzetet.

2014. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!