Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti szeretnétek tudni róla ha a férjetek megcsalt titeket? Vagy jobb a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 16:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem jobb a "boldog" tudatlanság.

Borzalmas lenne, ha megcsaltak volna - és még rosszabb lenne, ha nem tudnék róla, és így folyamatosan hülyét is csinálnának belőlem!

2013. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Mèg szèp,hogy tudni akarnám...az sem jobb,ha hülyènek nèz..
2013. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%
Tudni szeretném. Már csak a miheztartás véget. ...
2013. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
Én azt szeretném tudni, aki egy ilyen ízléstelen kérdést feltesz, miért nem ássa el már magát, mélyre, de izibe?
2013. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%

En ferfi vagyok, de ha pl a felesegem felrelep egyszer egy pl egy kulfoldi utjan, arrol nem szeretnek tudni. Szeretjuk egymast, jol erezzuk magunkat egyutt, nem orulnek, ha egy ilyen kis hiba/tevelyges ranyomna a belyeget a kapcsolatunkra. Nem akarok haragudni ra, nem akarom, hogy o megalazkodjon elottem, nem akarok tudni rola, es kesz.


Nem is ertem, hogy miert mondjak masok, hogy tudni akarnak rola. Hat mire jo az? Hogy dirrel-durral elvalhass, es maganyos legyel, megelhetesi problemaid legyenek, es azon ragd magad egesz eletedben, hogy milyen jo volt regen, es mekkora szemet a volt parod, hogy elarult???

2013. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy távoli utazás során egy idegennel akivel aztán soha többet még csak nem is beszél,arról lehet én se akarnék tudni! De azt hogy nap mint nap a hátam mögött menjen egyrészről a kefélés másrészről meg a pletyka--na az aztán a megalázó!Főleg ha még bele is hazudja az arcodba hogy így szeret meg úgy szeret!De még mennyire hogy tudni akarnám,lenne hangzavar,laptoprepítés a negyedikről meg tányérszórás asszem!:)
2013. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
En akarnám tudni, már csak azért is, mert sokszor a viselkedését nem találom normálisnak. Nekem sokat számit az, ha valaki a szemembe megmondja a tettét, és ha másnál keresi a boldogágot, akkor menjen én szivesen átadom, ha velem nem találja azt, amiért megcsalna.
2013. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretném tudni.. Amit nem tudsz, az nem fáj..

Ha a férjem megtenné legalább úgy, h ne tudjak róla és nekem ne fájjon..

2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
A kerdesben az szerepelt, hogy "megcsalt", nem az, hogy "megcsal". En ezt ugy ertelmeztem, hogy egy alkalmi dolog volt. Ha folyamatosan "megcsal", arrol nyilvan szeretnek tudni, nem akarom, hogy nap mint nap a szemembe hazudjanak.
2013. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Egy pár hetes viszonyról van szó konkrétan.
2013. dec. 16. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!