Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megbocsájtotta a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megbocsájtotta a megcsalást, milyen indokkal tette? Mit tett a másik?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy megcsal a párom. Hibásnak érzem magam a szex hiánya miatt. De szerintem lehetett volna más megoldást találni, párterápiára menni, vagy bármi, nem átverni több, mint egy éven át, vagy ki tudja mióta. Folyton ezen jár az agyam. Váljak el, fosszam meg az apjától a gyereket (nincs 3 éves)? Fogadjam el a helyzetet? De hogyan bocsássak meg? Nem tudok úgy ránézni, hogy ne jutna eszembe. Hogy ennyire semmibe vett. Hogy hazudozott. Hogy a gyereke helyett nőkkel volt, a családi kasszából erre költött. Ezután hogyan bízhatok meg benne? Bármikor gond adódik, megint megy?

A családot kell összetartanom, vagy vár még rám valaki, akinek fontos lehetek és társ?

Ő elvben nem tudja, hogy én tudom. De mások igen, hogy ő mit csinált. Még a FB-on is ismerősök, akikkel félre...

Legalább titokban csinálta volna.


Azok a sorstársaim akik meg tudtak bocsájtani, hogy sikerült? Mit "néztetek el"?


Légyszi ne tetessétek át szerelem-szex témakörbe, ott tinik vannak.



2014. márc. 28. 15:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Megcsalás és megcsalás közt van különbség. Szerintem nem az a legnagyobb gond, hogy megcsalt, hanem hogy hazudott róla, hogy szeretőt tartott (nem egyszeri alkalom volt, hanem egy éven át...), és az, hogy amíg te otthon szívsz a gyerekkel, addig ő vígan éli világát. (hogy szívsz a gyerekkel azt úgy értem, hogy bezárva, egyedül, háziasszony, egész nap csak a gyerek, stb. attól hogy ez szép időszak, még nehéz is. és ő ezt magasról leszarta.)
2014. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan.
2014. márc. 28. 15:16
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogyha megbocsátja az ember az első megcsalást, esélyes, hogy lesz egy második is.

Tudok olyan esetről, ahol 3 megcsalásról tud a nő, és ragaszkodik a párjához, és még gyereket akar neki szülni.

Szerintem ha szexhiánya van, akkor mondja meg, ne hazudjon a szemedbe.


Ha egy éven keresztül csalt, akkor az nem 1 megcsalás, hanem legalább 50...( ha csak heti 1et nézünk)...

Mit akarsz ettől a férfitől?

2014. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

De én tudtam, hogy hiányzik neki, viszont nem kívántam, ezért mondom, hogy az én hibám is.


A gyerek miatt aggódom leginkább.

2014. márc. 28. 15:27
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Párod akkor ezek szerint nem túl sűrűn járt biológia (1), és erkölcstan (2) órára sem.

1= Nem minden nőnek áll helyre ama bizonyos 6 hét után a hormonháztatása a régire. (Anyukámnak is kellett a 2 év és apa kibírta).

2. Nem féle dugunk ha valami nem jó, hanem MEGBESZÉLJÜK, hogy kinek mi kell.

3. A Te hibád csak annyi lehet, hogy nem elégítetted ki, márpedig ahhoz, h valaki kielégüljön más személy által nem feltétlen kell szex vagy nemi aktus... Ezt sose ajánlottad fel Neki, hogy "segítesz rajta"? Vagy Ő nem fogadta el, mert Neki úgy nem jó?

Írjál még pár dolgot, ha szeretnél, érdekel a dolog!

25/N

2014. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Miért kellene a gyereket megfosztani az apjától? Nem kivégezni akarod, csak elválni tőle (már ha akarsz). Attól a gyereknek még marad apja. Hogy mennyit akar vele találkozni és foglalkozni, rajta áll.
2014. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Szülés előtt sem volt minden rendben.

Nem tudom, mit hittem.

2014. márc. 28. 15:37
 8/31 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha úgy néz ki, hogy csak csepegtetem az infókat és kamuzok.

Csak nehéz erről beszélni, de muszáj mégis, mással nem tudok.

Meg különben is, ez szégyen rám nézve is.


De van olyan válaszoló is, aki megbocsájtott?

2014. márc. 28. 15:39
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

Megbocsátottam mert nagyon szerettem.

Azóta eltelt jó pár év,született gyerek is,és azért 1-2 sumákság még volt,de hogy miket csinál a hátam mögött,egyáltalán csinál-e valamit,azt nem tudom.

El akartam hagyni,mert hát van önérzetem,de nem tettem,most is vele vagyok,és nem bánom.Egyrészt a franc fog egy fizetésből nyomorogni,míg ő éli világát,dolgozzon csak,keresse a pénzt,és adja haza.Másrészt bár erre még nem került sor,de ha nekem is akadna valaki nem mondanék nemet.Ma már úgy vagyok vele,hogy van a megcsalásnál rosszabb dolog is,magamra és a gyerekre gondolok,a mi érdekünket nézem,és addig maradok ebben a kapcsolatban amíg nekem jó.Egyébként el vagyunk,szeretem mint embert,meg a gyermekem apját,de kiölt belőlem jó pár érzést a hülyeségeivel amit nem lett volna szabad.De hát a legtöbb házasság ugyan ilyen,sok mindent le kell nyelni.Szerencsés az a kevés nő akinek korrekt,megbízható férfi jutott,de az ilyen kevés.

Tanácsom mindössze ennyi: Nem kell áldozatnak lenned!

2014. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

A Te hibád "csak" annyi lehet, hogy nem elégítetted ki

Hibásnak érzem magam a "szex hiánya" miatt.


Hat azert elegge ledegradaljatok hirtelen ezt az egyuttlet, szerelmeskedes dolgot. Valoszinu te sem mukodsz maskeppen, mint a tobbi no, es azert kivantad kevesbe, mert kevesbe szeretted. Na de mibol gondoltad, hogy a pasik maskeppen mukodnek, mint a nok. Arra hajlanak, ahonnan szeretetet kapnak.


Es mar bocs, de te utasitottad el ot, mint ferfit.


Szerintem "csupan" nyomatekosan feltette neked a kerdest, hogy meg akarjatok-e kozosen oldani vagy kulon valtok.


Az 1 evet azert en is boven tulzasnak talalom. En ugy tartottam volna korrektnek, hogyha alkalom van, akkor szol MEG ELOTTE, hogy bejon ennek es ennek a csajnak es abban ker tanacsot toled, hogy meglépje-e a dolgot?

(En legalabb is igy csinaltamv volna.)

2014. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!