Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megbocsájtotta a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megbocsájtotta a megcsalást, milyen indokkal tette? Mit tett a másik?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy megcsal a párom. Hibásnak érzem magam a szex hiánya miatt. De szerintem lehetett volna más megoldást találni, párterápiára menni, vagy bármi, nem átverni több, mint egy éven át, vagy ki tudja mióta. Folyton ezen jár az agyam. Váljak el, fosszam meg az apjától a gyereket (nincs 3 éves)? Fogadjam el a helyzetet? De hogyan bocsássak meg? Nem tudok úgy ránézni, hogy ne jutna eszembe. Hogy ennyire semmibe vett. Hogy hazudozott. Hogy a gyereke helyett nőkkel volt, a családi kasszából erre költött. Ezután hogyan bízhatok meg benne? Bármikor gond adódik, megint megy?

A családot kell összetartanom, vagy vár még rám valaki, akinek fontos lehetek és társ?

Ő elvben nem tudja, hogy én tudom. De mások igen, hogy ő mit csinált. Még a FB-on is ismerősök, akikkel félre...

Legalább titokban csinálta volna.


Azok a sorstársaim akik meg tudtak bocsájtani, hogy sikerült? Mit "néztetek el"?


Légyszi ne tetessétek át szerelem-szex témakörbe, ott tinik vannak.



2014. márc. 28. 15:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%

Jesszus utolsó!

Ilyen a legtöbb házasság? Lótúrót!

2014. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4%

De ilyen a 80%-a,és ha a tiéd nem olyan,akkor nagyon szerencsés vagy örülj neki!


Egyébként meg nálunk volt szex kérdező,napi szinten,mégis félrement.Amelyik olyan az félre is fog menni!

2014. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

A válaszokat nem olvastam el, de sejtem.


Ha egy nő lép félre a szex hiány miatt, akkor, egy utolsó ri@nc, ha a pasi, akkor a kedves partner a hibás.


Én nem bocsájtanám meg. Miért nem tudott kommunikálni?

2014. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Az első oldal utolsó válaszával nem értek egyet. Lehet visszautasította, de a férj két dologban hibás. 1, nem beszélte meg a feleséggel, 2, megcsalta.

Nekem is két év kellett, mire visszaálltam az eredetibe, de azért már pár hónap után már hébe-hóba megkívántam a szexet, aztán lassan tért vissza az étvágyam. Szerencsére az én férjem teljesen elfogadta ezt. Én kérdezgettem tőle, hogy én segítsek e neki-nem az első 6 hétben-, de ő mindig is azt mondta, hogy ha nekem nem kell, akkor neki se kell. Szerencsére alapjáraton kis étvágyúak vagyunk mindketten, így több ilyen időszakot túlélt a kapcsolatunk. Volt idő, mikor 5 hónapot voltunk távol egymástól és egyikünknek se jutott eszébe a megcsalás.

Az, hogy valaki egyszer megbotlik, még esetleg, habár azt se bocsátanám meg. De azt, hogy egy éven keresztül....mert még ha kurához járt volna, akkor azt mondom, hogy tényleg csak a szex kellett neki, a szükségletet akarta kielégíteni. Attól, hogy szex nincs egy kapcsolatban, még szeretet lehet. Én eleinte annyit hazudtam a páromnak pár alkalommal, hogy én is akarom, mert neki akartam jót. Egyszer-egyszer, ha nem akarja az ember, azért, hogy a másiknak jót tegyen, el lehet játszani, hogy akarja az ember. Nem azért, mert félsz, hogy megcsal, ha nem teszed meg, hanem csak símán örömet akarsz neki szerezni. Ennyit esetleg meg lehet tenni. De sajnos a legnagyobb hiba a kommunikáció hiánya volt. Nem beszéltétek ezt meg. Most meg már késő. Hiába "bocsátasz meg" neki, legbelül nem fogsz. A kétely most már mindig ott lesz, vagy legalább is nagyon hosszú ideig.

2014. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Önts tiszta vizet a pohárba, mondd el, hogy tudod. Aztán majd alakul minden, hiszen sok függ az ő reakciójától is.
2014. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megcsalt! Mikor kiderült maradtam.. 3gyermek.. Rideg lettem. Egy házban élünk a gyerekek miatt! 6éve nincs köztünk semmi. Tavaly lett vkim..

Nem tudtam megbocsájtani..

2014. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%

Nem is írok választ miután végigolvastam a többieket.

Undorító hogy a nő sosem lehet hibás, de a férfi bezzeg!


Ha nem csinálsz semmit az is nagy hiba tud lenni egy kapcsolatban. Szerintem váljatok külön.

2014. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem is a megcsaláson, inkább a hazudozásokon volt a hangsúly. Elvileg fizikálisan nem csalt meg, mármint szex nem volt de regisztrált társkeresőbe és pár nővel találkozgatott is. Volt olyan nő akivel a munkahelyén ismerkedett meg és vele is találkozott melón kívül is. Vagy volt hogy a volt párjának a munkahelyére járkált vissza. És persze ezek a találkák utólag derültek ki és olyankor mikor belegondoltam, hogy amikor ezekkel a nőkkel találkozott akkor biztos nekem is valamit mondott, hogy épp merre megy. Ezek után elolvastam a levelezéseit stb... azokban elég cifra levelek voltak, most hosszú lenne leírni de lefeküdni úgy gondolom nem feküdt le egyikőjükkel sem mégis ez nekem ugyanúgy a megcsalás kategória. Én megbocsátottam a folyamatos hazugságait, már egyáltalán nem érdekel miket csinált, ennek már pár éve azóta babát is várok épp tőle. Szeretem még mindig nagyon, de tudja nagyon jól, hogy nincs több lövése. Mikor a gyereket is vállaltam úgy vállaltam, hogy elsősorban én leszek neki. Ha az apja ilyen normális marad ahogy megígérte és tartja is magát ahhoz amit megbeszéltünk, nem kapom rajta még egy apró hazugságon se akkor boldogan élünk míg meg nem halunk, de ha ennek tudatában képes újra hazudni, vagy megcsalni akkor mehet ahova akar többet nem érdekel. Én úgy gondolom külön kell választani a szülő-szülő, és a szülő-gyerek kapcsolatát. Csak a gyerek miatt nem maradnék valaki mellett. Elég sok ismerősöm vált és normális kapcsolatba maradtak, nem lett a gyereknek semmi hátránya belőle. Ha megbocsájtok neki akkor kettőnk miatt bocsájtok meg első sorban és mert úgy látom van még értelme a dolognak, de ha a másik nem így gondolja és újra és újra eljátssza akkor nincs miről beszélni. Én a helyedben elővenném a férjemet. Megkérdezném, hogy mi a sz**t képzel magáról? Mik a tervei a jövőre nézve? Akarja-e megtartani a családját ha igen akkor gyorsan szálljon magába, ha nem akkor meg hú***n a francba. Beszélnék a nővel is, csak hogy tisztában legyen a helyzettel, ha a férjed kell neki azzal tudja hogy a gyereket is vállalja vele együtt, hisz ő is a párodhoz tartozik. Én biztos kiosztanám a nőt is, hogy szálljon le a családomról, de elsősorban a férjemet venném elő. Elköltöznék tőle a gyerekkel együtt legalább 1 hónapra mondván, hogy itt a vége (nem kell neki tudnia hogy te meg fogsz bocsájtani) jól ráijesztenék, hagynám egyedül a lakásba, nem reagálnék a hívásaira ennyi a minimum amit megérdemel 1 év hazudozás után. 1 hónap után lefektetném a szabályokat, hogy oké kisfiam eddig ku**váztál ha most azt mondod jó férj és apa leszel akkor tegyél is érte. Foglalkozzon többet ő a gyerekkel, vigye ő iskolába/óvodába, este ő meséljen neki stb. Igenis foglalkozzon veled is. Az hogy a szex nem működött köztetek az egy dolog. Ennyi erővel párom is jogosan mehetne ku**ázni csak mert én babát várok és el vagyok tiltva a szextől, mert a legapróbb közösüléstől is már ömlik a vér belőlem és nem is kívánom a szexet. Ennyi ez ezzel jár, simán kibírja ő is ezt a pár hónapot. Jó nagy gyö**kér a férjed, mint ahogy sok férfi ideje észhez térítened és nem magadat okolni még ezeken felül. Tudja csak meg hogy mit veszíthet el és ha még ezek után is képes félrelépni akkor nem ér az egész több megbocsájtást.
2014. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18%

Ne haragudj, de ha beismered, hogy hibás vagy a szex hiányában, akkor milyen párterápiát akarsz?

Neked kell pszichológus.


Nem gondoltál arra, hogy neki kellene a szex?

2014. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%

A noknek meg kellene erteni, hogyha azt mondjak, hogy faj a fejem, meg faradt vagyok az egy pasinak se tobbet, se kevesebbet nem jelent, hogy


"Nem latlak ferfinek."


Ezt el lehet sutni egy parszor, de ha hosszutavon valaki azt kapja a "parjatol", hogy "nem latlak ferfinek", "nem latlak ferfinek", akkor elobb-utobb elkezd motoszkalni a kisordog, hogy "valoban ilyen rossz lennek?".


Es valamikor a bizonyitas tettekig bizony el is jut...

2014. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!