Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire fontos, hogy tehetős, jól kereső férjetek legyen? Nektek ez szempont volt pár választáskor vagy nem?

Figyelt kérdés

Ugye a nők a jól kereső férfiban a biztonságot látják a jó életre stb.

Pont a legjobb barátnőmmel beszélgettem erről múltkor.

Mindketten nagyon jó családból származunk,sosem volt semmiben hiányunk. Nekem a pár választáskor nekem nem volt fontos szempont,hogy százezreket keressen a párom,mert nem azért fogok hozzámenni,hanem azért mert szeretem,persze szeretnénk majd néha utazgatni stb.

De a barátnőmnek nincs éppen kapcsolata,de azt mondta nekem,hogy olyan párt szeretne magának,aki jól keres és jól fognak élni,mert hogy neki ez fontos,hogy meg legyen az anyagi biztonság. Egyébként Ő tanító lesz,szóval Ő nem fog sokat keresni. Csak nekem ez olyan fura,mert ezer éve ismerem és nem gondoltam,hogy neki ez olyan fontos szempont és kicsit felszínesnek tűnik nekem. Azért fura,mert nagyon hasonló a gondolkodásunk. Mondjuk én azt mondtam neki,hogy szerintem ha megtalálja élete párját,akkor nem azt fogja nézni,hogy mennyit keres,hanem csak örülni fog,hogy szeretik egymást.

Szerintem ha igazán szerelmes az ember,akkor a pénz úgysem a leglényegesebb dolog,persze jó ha van belőle.

Ebből csak azt szerettem volna kihozni,hogy jó családba születtem,mégsem halok bele,ha a férjem nem fog nettó 1 milliót keresni,nem azt mondom jó lenne,de nem ettől leszek boldogabb.:)


Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek mennyire fontos a pénz egy kapcsolatban?



2014. márc. 28. 21:23
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*párválasztáskor
2014. márc. 28. 21:24
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Eddig soha nem volt ez szempont, de minél idősebb vagyok, annál jobban érzem azt, hogy fontos az anyagi helyzet.
2014. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem ez a legfontosabb, de ha nincs anyagi biztonság, sokkal több a veszekedés esélye. Itt nem gazdagságról beszélek, csak ne legyenek filléres gondok. De persze ezt kettőnknek kell megteremteni, nem várhatom el a jövendő férjemtől.
2014. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Fontos...

De a párválasztásomkor egyáltalán nemtudhattam még hogyan lesz, így nem volt szempont..

Nem is soka kell keressen, hanem hogy akarjon haladni..tehat inkább a ambició a gontos..

De ugyanúgy fontos az is, hogy én megelelően keressek..


Sajnos a pénz fontosabb a párkapcsoatban, mint kellene..de ilyen életet élünk...ha amparom nem keres megelelően, akkor sosem lesz gyerekünk, mert egy időree minimum kiesik a keresetem..

És nem nyomorban szeretnenk elni..

Tehát nem az számít, hogy x dolgot megvehessünk, minden évben 3 szor külföldi nyaralás. Nemtudomhány kocsi..hanem csak egy normalis színvonalon tudjunk élni


Ugye a pénz nem boldogít, de a hiánya megkeserít...

2014. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez,mint neked.A Kedvesem jól állt anyagilag,de nem amiatt szerettem bele.
2014. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
10%
a legtöbb csak a pénz a domináns,főleg a mai 20-on éveseknél nagy "divat",egy kis anyagi támogatás,egy kis ruha vagy egy húszas Deák Feritől csak egy áldozatos szexért a szent ügyért...telik múlik az idő majd 30-35évesen rájönnek mennyire kiégtek,majd siránkoznak hogy nincs mellettük senki,aki megbecsülné az igazi nőiességet.Hát ha ez nekik,hajrá!
2014. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
44%

"ha igazán szerelmes az ember,akkor a pénz úgysem a leglényegesebb dolog"


Múltkor azt mondta itt egy nő, hogy "ő viszont sosem tudna beleszerelmesedni egy csóróba"!


Erről ennyit.

2014. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

annak idején mikor megismertem beszéltünk pár szót egy szórakozóhelyen, majd azt mondta, van egy Q7 terepjáróm, egy jakuzzim a budai villámba, meg egy 20 centis szerszámom, ezekbe ebbe a sorrendbe beleülnél?

én csak annyit mondtam, bele.

nos ez 6 éve volt!

azóta használom mindet.

2014. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nálunk amúgy úgy van, hogy nem sokkal, kb 70 ezer Ft-tal keres többet a párom, szóval nem olyan egetrengető a különbség. De ha esetleg Ő százezrekkel keresne többet,lehet úgy érezném,hogy rá vagyok utalva,mert mondjuk én kevesebbel tudnék hozzájárulni a költségekhez,mivel kevesebbet keresnék.

És ez sem a legszerencsésebb szerintem...

Szóval azt sem akarnám,hogy mindig mindent Ő fizessen mondván,hogy mert én úgyis kevesebbet keresek. Én is ki szeretném venni ugyanúgy a részem a költségekből.:)

Mondjuk nálunk úgy volt, hogy apum dolgozott, anyum nem, de nekem mondjuk ez meg sem fordult a fejemben,hogy itthon üljek és eltartassam magam. Anyum mondjuk megtehette,mert apum nagyon jól keresett,de akkor is,szerintem egy nőre ez nem vett jó fényt.

2014. márc. 28. 21:37
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
A pénz fontos kérdés, mert mindenki abból él. Az, hogy mennyiből lehet jó színvonalon élni, már relatív. Az igény szintem a keresetemhez igazítom. Sosem éltem nagy lábon, hiányt sem szenvedtem, hasonlóan élnék párral is. Nem szeretnék gazdag lenni. Most emelték a fizetésem, és ezzel meg is vagyok elégedve. Nekem a fontos, hogy majd a párom is meg legyen elégedve azzal, amit keres. 28n
2014. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!