Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell ilyen gyerekesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen gyerekesen viselkednie a páromnak?

Figyelt kérdés

Ma délben a 45 éves párom azt mondta, hogy aludjunk, mondtam, hogy ilyen időben nem alszom. Ekkor kitalálta, hogy tv-zünk (a szexre ment volna ki a játék). Mondtam neki, hogy ilyen jó időben inkább kint legyünk. Erre megsértődött és elment itthonról.

45 évesen miért kell hisztizni?


2014. márc. 30. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

...és te nyilván nagy és okos felnőttnek tartod magad, amiért ilyen ügyesen kitértél a szex elől?

Nem tudom, hány éves vagy, de ennyire azért nem kellene besavanyodni... Ha így folytatod, jól haladsz afelé, hogy a következő kérdésed az legyen itt: "Elhagyott a párom, mert azt mondja, neki szexuális életre is szüksége van"

2014. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem tudom, hogy te mennyire indulsz be arra kedves első, hogy aludjunk/tévézzük :D

Szerintem ilyen "próbálkozás" után nem csoda, hogy kiért a kérdező a szex elől. Nyilván más lenne a reackiója, ha a férje odamenne és méltóztatna némi érdeklődést mutatni iránta, nem kijelentené, hogy jó aludjunk má' egyet (oszt' hátha lesz szex).

2014. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szex este is lehet, de kint lenni a jó időben csak nappal.
2014. márc. 30. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Oké, értelek, kérdező. Szex csak este (szerdán és szombaton, gondolom, és szigorúan csak misszionárius pózban)

Hát én nem vagyok ennyire vaskalapos, szóval nem tudok érdemben hozzászólni a problémádhoz.

2014. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha majd nem akar sex-et, akkor meg az lesz a bajod. Nem ő volt gyerekes, hanem a te viselkedésed. Sex után is lehet kirándulni, vagy megmondani, hogy te nem akarsz vele lenni.
2014. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

És te hány éves vagy?

Részemről örülnék, ha a párom délután szexre invitálna, bárhogy. Rémesen unom már, hogy csak este, csak a hálószobánkban, csak az ágyunkban lehet szerinte szexelni.

2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Elárulom,hogy mi tudjuk ilyenkor élvezni a friss levegőt,sétálunk beszélgetünk az erdőben és közben megejtünk egy kis sex-et is:d aztán tovább folytatódik a nap és sétálunk még egy kicsit:P
2014. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ma speciel en csalogattam be a ferjem a Forma1 utan az agyba ;) igaz, nem kellett konyorogni ;)

Es egesz delutan kint lehetunkma szabadban, ha akarunk.

Miutan egy jot hancuroztunk ;)

2014. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy év múlva meg majd kiírod a következő kérdést, hogy megcsalt.
2014. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

"Elárulom,hogy mi tudjuk ilyenkor élvezni a friss levegőt,sétálunk beszélgetünk az erdőben és közben megejtünk egy kis sex-et is:d aztán tovább folytatódik a nap és sétálunk még egy kicsit:P"


Á, miattatok nem lehet kirándulni a gyerekekkel, mert aztán magyarázhatom nekik, hogy mit csinál az az úrihölgy négykézláb, hogy miért van az égnek meresztett ánusza szanaszét tágulva és mi az a fehér nyányó, ami a cimbján csordogál... micsoda praktikus nőszemély vagy te...

2014. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!