Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Lassan egy eves a fiunk, a terhessegem alatt vegig sexeltunk. A szules utan 2 honapal probaltunk egyutt lenni de rossz volt, neki nagyon es hat nekem sem volt olyan mint regen.

Nem ment, igy kerte, hogy probaljuk meg "maskepp", de ugy meg nekem volt rossz es fajt is.

Voltam orvosnal aki mindent rendben talalt de megjegywzte, hogy boven varrhattzak meg volna.

En probalkozok, intim torna, fodrasz, kozmetika de a ferjem nem kivanja velem a sexet nekem viszont nagyon rossz igy.

Beszeltem is vele errol, es a valasz az volt, hogy akkor kezdjek magammal valamit.

A ket kezemen megtudnam szamolni hogy szules utan hanyszor voltunk egyutt.


2014. ápr. 1. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

"a valasz az volt, hogy akkor kezdjek magammal valamit"


Azt hiszem mondtam volna neki, hogy csomagoljon. Basszus az orvos elcseszett a varrásnál valamit, biztos túl tágra hagyott, ami valamilyen szinten normális szülés után. /Mármint az hogy tágabbá válik az ember. /

Erre annyi, hogy nem kíván? Hát nem az ő gyerekét hoztad a világra? Ez bizony némi változással jár.


Próbáld megbeszélni vele, hogy pettingeljetek eleinte, aztán ahogy fokozatosan szűkülsz újra és újra próbáljátok meg. Ha meg továbbra is ilyen bunkón áll hozzád, akkor ne fogd vissza magad, és küld el a francba. Ne félj találsz olyan pasit, akinek már van gyereke, és a nő testi változásaival képben van. Ezt mond el drága apukának is.

2014. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte napi tema ez nalunk, es elhiszem unja mar de o is megerthetne, hogy fiatalok vagyunk es az eletunk resze kellene legyen a sex.
2014. ápr. 1. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

és neki esetleg nincs valaki más a képben?

És ezt csak ürügynek használja. Azért nem sok olyan férfit ismerek, aki bír egy évet szex nélkül...

2014. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy valakije.

A valalkozasunk miatt szinte egesz nap itthon van ( nagy haz es lent berendeztunk neki egy irodat

2014. ápr. 1. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Bakker és még azt mondják, hogy a természetes szülés a jó.
2014. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a természetes szüléssel, ha mindent rendesen csinálnak, nincs különösebb probléma utána!
2014. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszeltem is vele errol, es a valasz az volt, hogy akkor kezdjek magammal valamit.


Ja szívem megyek keresek egy férfit, aki támogat, segít nekem, nem csak vár a csodára. Szia

2014. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves első: Tudod a férfiakat többnyire nem tájékoztatják a "némi változásról" a szülés előtt és meglepetésként éri őket hogy nem minden fenékig tejfel.


Megdöbbentő: De nőgyógyászként rengeteg olyan férjjel találkozom aki ekkor szembesül vele hogy a szülés után bizony nincs rögtön 1-2 héten belül szex, azzal meg pláne nincs tisztában hogy ott lent nem minden olyan mesés és hamvas mint 9 hónapja. Ez valahol átverés, én a praxisom elején mindig szépen elmondtam nekik a dolgokat, kendőzetlenül. Mára felhagytam ezzel mert sokszor konfliktusforrás lett és Negatívan befolyásolta a.. hát mondjuk úgy a financiális helyzetem. Ma már csak a feleségnek mondom el, ő meg tesz az információval amit akar belátása szerint.


Szóval ez a kis meglepi lehet rányomja a bélyegét a későbbiekre a "Hát neked szültem gyereket!" lózungok ellenére. Ettől még a cerka nem fog állni...

2014. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!