Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt valakinek rövidebb-hossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek rövidebb-hosszabb kapcsolata sógorral, sógornővel, házasságban?

Figyelt kérdés

csak érdeklődöm, hogy házasok révén, történhet olyan, hogy egy feleség félrelép a nős sógorával

vagy egy férj félrelép a házas sógornőjével


köszönöm



2014. ápr. 1. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom,milyen gerinctelen féreg tesz ilyet!?

Soha eszembe sem jutna a férjem öccsére rámozdulni!

2014. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, ahol a feleség a férj húgának a pasijával kavart... Egyébként nem cigányok, jómódúak, csak biztos unatkozott vagy nem tudom...
2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt vonzalom a sógornővel, de szerencsére nem történt semmi, - most meg már főleg mondhatom, hogy szerencsére.... igazi hárpia lett :D
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem a sógor akkor sem kéne ha egyedüli pasi lenne a világon.Olyant ismerek cseréltek testvérek feleséget:)))
2014. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
értem, szóval ez egyedi dolog lenne? egyszer kétszer ágybabújni velük? .... nem én szeretnék, félreértés ne essék
2014. ápr. 2. 08:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem értem, hogy ez neked miért ennyire hihetetlen, hogy az emberek nagy része nem csinál ilyet? Nyilván előfordul, mint ahogy minden előfordul (van aki a kecskével lép félre....), de nem hinném, hogy sok ilyen embert találsz....
2014. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
barátok közt?
2014. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm özvegyaszony, 3 gyerekkel.Összejött a férje testvérével.Rossznyelvek szerint, már a férje életében is olthatatlan szerelemre lobbantak,sőt a középső,meglegkisebb gyerek is,a sógortól fogant.Ki tudja, rokonok, és a gyerekek hasonlíthatnak rá is...:)
2014. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én rokonságomban történt meg az eset. Két lány testvér a férjeiket cserélte meg, több évig eltartott. De most egyik sem él azzal a férfival.
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!